Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Ranking chwilówek – maj 2018

Banknoty 200zł w kieszeni

Przeglądasz ranking z maja 2018. Zobacz też najnowszy ranking chwilówek – wrzesień/październik 2018.

Do serii naszych rankingów szybkich pożyczek dołączamy z radością kolejny – majowy ranking chwilówek 2018. Tak jak obiecaliśmy, doskonalimy metody porównywania i staramy się z dużą regularnością prezentować aktualnie najlepsze oferty na rynku pożyczkowym.

Wygląda jednak na to, że czołówka najlepszych pożyczkodawców mocno się wykrystalizowała, podium nie zmienia się już trzeci miesiąc z kolei. Podobnie natomiast jak miesiąc temu kwiecień, teraz to maj 2018 przyniósł sporo przesunięć na niższych pozycjach zestawienia. Dlatego właśnie dziś, zamiast zwyczajowo opisywać rankingowe TOP 3, postaramy się przybliżyć kilka ciekawszych firm pożyczkowych z nieco dalszych miejsc rankingu. Każda z nich ma w niedalekiej przyszłości szansę zaskarbić sobie sympatię wielu klientów.

Wyniki rankingu

Żeby formalności stało się zadość, przedstawiamy najpierw mocną, stałą czołówkę:

Miejsce pierwsze rankingu chwilówek – lendon.pl
Na miejscu drugim majowego zestawienia – pożyczkomat.pl
Trzecia lokata wśród liderów pożyczek – szybkagotowka.pl

I tak jak zapowiedzieliśmy, przedstawiamy również sylwetki kilku firm z dalszych miejsc rankingu. Co prawda nie zajmują jeszcze czołowych lokat w naszym zestawieniu, ale są powszechnie znanymi i dobrze ocenianymi markami, zawsze warto zwrócić na nie uwagę podejmując decyzję o wzięciu pożyczki.

Miejsce piąte rankingu – kuki.pl. Firma nie istnieje na rynku długo, ale zdążyła już udowodnić solidność swoich usług. Dla stałych klientów oferuje pożyczki nawet 8000 zł, wysokość pierwszej (i co ważne – darmowej) pożyczki to 3000 zł. Okres spłaty nie jest niczym nadzwyczajnym, branżowy standard od 1 do 30 dni. Co ciekawe firma oferuje możliwość przedłużenia okresu spłaty. Niestety nie jest to pożyczka dla osób w każdym wieku, wymóg wiekowy to 20 lat – 75 lat. Marka działa na zasadzie pośrednictwa, faktycznym pożyczkodawcą jest Ducatos Sp. z o.o.

Miejsce szóste – netcredit.pl. Również tutaj pierwsza darmowa pożyczka to 3000 zł. Kolejna pożyczka może już osiągnąć 5000zł. Czas na spłatę to maksymalnie 1 miesiąc, co ciekawe, jest też okres minimalny wynoszący 14 dni. Mamy również możliwości przedłużenia okresu spłaty, choć oczywiście będzie się to wiązało z dodatkowymi kosztami. Pożyczkę uzyskamy w pełni online. Warto również zauważyć, że istnieje możliwość wzięcia pożyczki bez sprawdzania pożyczkobiorcy w BIK. Oczywiście w takim wypadku sprawdzone będą inne rejestry BIG, KRD itd.

Na miejscu ósmym – tanikredyt.pl. To kolejna oferta dla osób w wieku od 20 do 75 lat. Kwoty pożyczek nie wykraczają poza obecne rynkowe standardy, 3100zł jako pierwsza darmowa pożyczka i maksymalnie 6000zł jako każda następna pożyczka. Firma obiecuje minimum formalności i sądząc po opiniach pożyczkobiorców, proces wnioskowania faktycznie jest bardzo prosty. Nie znaczy to jednak, że unikniemy sprawdzania naszej historii w BIK.

Miejsce jedenaste – extraportfel.pl. Marka kusi nieco dłuższym okresem spłaty pożyczki niż powyżej opisywane firmy, jest to maksymalnie 45 dni. Trochę bardziej restrykcyjne są jednak wymagania co do wieku pożyczkobiorcy – od 21 do 70 lat. Wszystko co poza tym, to już standard. Darmowa pożyczka do 3000 złotych, kolejne pożyczki do 6000 złotych. Firmą powiązaną z tą marką jest Creamfinance Poland Sp. z o.o., przedsiębiorstwo dobrze znane na rynkach finansowych, będące właścicielem wielu innych marek pożyczkowych.

Cały ranking chwilówek – maj 2018, zawierający wszystkie firmy pożyczkowe z naszej stale rozbudowywanej bazy, prezentujemy poniżej: