Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Miloan – informacje i opinie

12345
Miloan

O firmie pożyczkowej

Miloan to międzynarodowa firma finansowa, która specjalizuje się w krótkoterminowych pożyczkach dla klientów indywidualnych. Działalność swoją prowadzi wyłącznie w internecie, ale dzięki temu jest dostępna przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Firma dba o swoją renomę, dlatego składając wniosek o pożyczkę nawet po godzinie 20:00, otrzymamy szybką odpowiedź w dniu następnym po godzinie 9:00. Warto przyjrzeć się bliżej ofercie tego pożyczkodawcy.

Oferta pożyczek w Miloan

Miloan w swojej ofercie posiada pożyczki krótkoterminowe z okresem spłaty od 1 do 30 dni. W firmie tej możemy wnioskować o pożyczkę w kwocie od 300 do 4 000 zł. Nowi klienci mogą skorzystać z oferty „Darmowa Pierwsza Pożyczka”, w której mają możliwość pożyczenia 1 500 zł z terminem spłaty 30 dni bez dodatkowych kosztów i opłat. Po spłaceniu pierwszej pożyczki klient może złożyć wniosek o wyższą kwotę. Maksymalna pożyczka w Miloan to 4 000 zł. Za dodatkową opłatą pożyczkodawca umożliwia odroczenie spłaty zobowiązania o 7, 14 lub 30 dni.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Miloan?

Firma Miloan prowadzi swoją działalność w internecie, w związku z tym wszystkie formalności pożyczkowe należy załatwić online. W pierwszej kolejności trzeba wejść na stronę www Miloan i tam określić kwotę oraz termin spłaty pożyczki. Następnie, jeśli jesteśmy nowymi klientami, musimy wypełnić formularz rejestracyjny, w którym wpisujemy dane osobowe, adres e-mail, numer telefonu oraz konta bankowego. Po wysłaniu formularza otrzymujemy na numer telefonu wiadomość SMS z kodem, który należy wpisać, logując się do serwisu. Po tej czynności trzeba wypełnić wniosek pożyczkowy, podając w nim dokładne dane oraz miejsce zatrudnienia i źródło dochodu. Następnie wymagana jest weryfikacja. Można jej dokonać za pomocą przelewu w symbolicznej kwocie 0,01 zł lub poprzez aplikację BlueCash, z której logujemy się do swojego konta bankowego. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku informację o tym otrzymujemy na adres e-mail lub telefon w wiadomości SMS.

O pożyczkę w firmie Miloan mogą wnioskować osoby mieszkające i pracujące w Polsce, w wieku 22-75 lat. Dodatkowo pożyczkobiorcy ubiegający się o pożyczkę nie mogą figurować w bazach dłużników.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Miloan?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaMiloan
Adres wwwhttps://miloan.pl/
Marka istnieje od2016-04-01
Minimalny wiek pożyczkobiorcy22 lata
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy75 lat
Minimalna kwota pożyczki500 zł
Maksymalna kwota pożyczki5000 zł
Minimalna kwota darmowej pożyczki500 zł
Maksymalna kwota darmowej pożyczki5000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Maksymalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Minimalny okres spłaty darmowej pożyczki1 miesiąc
Maksymalny okres spłaty darmowej pożyczki1 miesiąc
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaDARMOWA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyTAK
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, BIG, KRD, ERIF
Przedsiębiorstwa powiązane z markąMILOAN POLSKA Sp. z o.o.