Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

KasaTAK! – informacje i opinie

12345
KasaTAK!

O firmie pożyczkowej

Kasatak to firma pożyczkowa należąca do międzynarodowej firmy Ferratum Group, bardzo dobrze znanej na polskim rynku z wielu ciekawych projektów finansowych. To grupa, która jest największą w Europie instytucją oferującą pożyczki za pośrednictwem telefonu komórkowego oraz internetu. Spółka funkcjonuje na rynku już od 2005 roku. Obecnie swoją działalność prowadzi w 23 krajach, m.in. w Hiszpanii, Francji, Norwegii i Niemczech. Kasatak specjalizuje się w udzielaniu krótkoterminowych oraz ratalnych pożyczek.

Oferta pożyczek w Kasatak

Marka Kasatak w ofercie dla stałych klientów posiada pożyczki w kwocie od 1 000 do 10 000 zł z okresem spłaty od 6 do 24 miesięcy. Dla nowych klientów, którzy nigdy nie korzystali z usług tej firmy, przygotowano specjalną propozycję „Pierwsza pożyczka za darmo”. W tej opcji można pożyczyć kwotę od 100 do 2 000 zł z terminem spłaty 15 lub 30 dni, nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych kosztów. Gotówka może być przeznaczona na dowolny cel. W swojej ofercie firma udostępnia możliwość przedłużenia terminu spłaty zobowiązania. Można z tego skorzystać maksymalnie dwa razy. Termin zostanie przesunięty o taki sam okres, na jaki została wzięta pożyczka.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Kasata?

Firma Kasatak prowadzi swoją działalność poprzez serwis internetowy. Aby skorzystać z usług tej instytucji, należy wejść na jej stronę www i tam wypełnić formularz informacyjny. Po określeniu kwoty i terminu spłaty pożyczki uzupełniamy dane osobowe i kontaktowe. Wniosek można również przesłać za pomocą wiadomości tekstowej SMS na numer 7043. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji pożyczkowej klient musi jeszcze wykonać przelew weryfikacyjny ze swojego konta bankowego na symboliczną kwotę 1 grosza. W niektórych przypadkach firma wymaga od pożyczkobiorcy przesłania skanu lub zdjęcia dowodu osobistego. Pieniądze są przelewane na rachunek pożyczkobiorcy dopiero po zatwierdzeniu przelewu weryfikacyjnego. Umowa wraz z formularzem spłaty pożyczki jest przesyłana Pocztą Polską.

O pożyczkę w Kasatak mogą się ubiegać osoby w wieku od 21 do 70 lat. Dodatkowo klienci wnioskujący o zobowiązanie nie mogą mieć opóźnień w spłacie innych pożyczek oraz widnieć w rejestrach dłużników.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę Kasata?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaKasaTAK!
Adres wwwhttps://www.kasatak.pl/
Marka istnieje od2012-11-16
Minimalny wiek pożyczkobiorcy21 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy70 lat
Minimalna kwota pożyczki1000 zł
Maksymalna kwota pożyczki15000 zł
Minimalna kwota darmowej pożyczki1000 zł
Maksymalna kwota darmowej pożyczki15000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki6 miesięcy
Maksymalny okres spłaty pożyczki48 miesięcy
Minimalny okres spłaty darmowej pożyczki6 miesięcy
Maksymalny okres spłaty darmowej pożyczki48 miesięcy
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaDARMOWA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, BIG, KRD, ERIF
Przedsiębiorstwa powiązane z markąFerratum Bank p.l.c.