Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Vivus – informacje i opinie

12345
Vivus

Aby otrzymać pożyczkę w vivus.pl konieczne jest posiadanie dowodu osobistego i obywatelstwa polskiego, aktywnego numeru telefonu i rachunku bankowego w Polsce. Trzeba też mieścić się w przedziale wiekowym 20 – 78 lat i posiadać pełną zdolność do czynności prawnych.

Kwota pierwszej pożyczki sięga 3000 zł z RRSO wynoszącą 0%. Oznacza to, że bierzesz pożyczkę całkowicie za darmo i nie spłacasz żadnych kosztów, zwracając tyle, ile pożyczyłeś i ani złotówki więcej. Jeśli zwrócisz się o kolejną pożyczkę zwiększy się jej kwota oraz koszty ponownej pożyczki będą zależały od okresu, na który została zaciągnięta. Szczegóły łatwo sprawdzisz na stronie, przesuwając suwak kalkulatora. Również zawsze możesz zadzwonić do konsultanta, który udzieli Ci wszystkich odpowiedzi i poradzi jak postępować w danej sytuacji.

O tym czy została przyznana Ci pożyczka dowiesz się drogą mailową, otrzymasz wiadomość SMS lub znajdziesz informację po zalogowaniu na swoim Profilu Klienta.

Maksymalna kwota, o którą możesz się starać na vivus.pl to aż 7500 zł z okresem spłaty do 30 dni. Aby zawnioskować o kwotę większą niż 3000 zł musisz spłacić pierwszą pożyczkę w wyznaczonym terminie. Według Umowy zawartej między Tobą a Vivus Finance Sp. z o.o. możesz złożyć wniosek o kwotę dodatkową, którą wykorzystasz podczas spłaty pożyczonych przez Ciebie pieniędzy. Szczegóły są podane w warunkach zawartych w Umowie.

Za każdego znajomego ubiegającego się o pożyczkę i zaproszonego przez Ciebie do vivus.pl dostajesz 30 zł. Im więcej znajomych, tym więcej złotówek zostanie przelane na Twoje konto i Ty będziesz decydował na co je przeznaczysz. Może wykorzystasz podczas spłaty pożyczki, a może przeznaczysz je na inne wydatki.

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaVivus
Adres wwwhttps://www.vivus.pl/
Marka istnieje od2011-11-21
Minimalny wiek pożyczkobiorcy20 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy78 lat
Minimalna kwota pożyczki100 zł
Maksymalna kwota pożyczki7500 zł
Minimalna kwota darmowej pożyczki100 zł
Maksymalna kwota darmowej pożyczki3000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Maksymalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Minimalny okres spłaty darmowej pożyczki1 miesiąc
Maksymalny okres spłaty darmowej pożyczki1 miesiąc
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaDARMOWA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyTAK
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIG, KRD, ERIF
Przedsiębiorstwa powiązane z markąVivus Finance Sp. z o.o.