Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Alfakredyt – informacje i opinie

12345
Alfakredyt

O firmie pożyczkowej

Właścicielem marki AlfaKredyt jest firma AlfaKredyt Sp. z o.o., która siedzibę ma w Suwałkach. Spółka powstała w 2013 roku, a już rok później uruchomiła w internecie serwis pożyczkowy AlfaKredyt. Trzeba przyznać, że początki tego pożyczkodawcy nie były łatwe. Dopiero zmiana oferty i lepsze dostosowanie jej do potrzeb rynku sprawiło, że AlfaKredyt zaczęło odnosić sukcesy i zdobywać coraz więcej klientów. Dziś to firma pożyczkowa o ugruntowanej pozycji, wiarygodna, mogąca się pochwalić różnymi certyfikatami (na przykład Firma Wiarygodna Finansowo). Ponadto AlfaKredyt współpracuje z BIG Infomonitor S.A. i z Krajowym Rejestrem Długów, sprawdzając w tych instytucjach klientów.

Oferta pożyczek w AlfaKredyt

Marka AlfaKredyt proponuje klasyczną chwilówkę niskokwotową na krótki okres. To oferta skierowana głównie do osób, które potrzebują szybko niewielkiej gotówki na sfinansowanie nieoczekiwanych wydatków, a może także na spełnienie marzeń. W AlfaKredyt można pożyczyć od 100 do 4 000 zł na okres od 7 do 30 dni. Jednak dla nowych klientów kwota pożyczki została ograniczona do 2 000 zł. Należy jednak podkreślić, że to darmowa pożyczka, za którą nie poniesiemy żadnych kosztów. Z oferty serwisu AlfaKredyt mogą korzystać osoby, które ukończyły co najmniej 21 lat, ale mają nie więcej niż 65 lat. Nie mogą to być również osoby, które figurują w rejestrach dłużników i mają zaległości w spłacie innych zobowiązań.

Jak zaciągnąć pożyczkę w AlfaKredyt?

Serwis AlfaKredyt stawia przede wszystkim na jak największą wygodę klientów. Nie bez powodu marka reklamuje się hasłem o pożyczkach „bez zbędnych formalności nawet w 15 minut”. Aby zaciągnąć pierwszą pożyczkę, należy wejść na stronę główną AlfaKredyt i wybrać kwotę pożyczki oraz jej okres spłaty. Potem konieczne jest wypełnienie formularza rejestracyjnego. Podajemy tam nasze dane osobowe, informacje na temat uzyskiwanych dochodów oraz numer konta bankowego i telefonu komórkowego. Potem konieczne jest wykonanie przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 grosza, dzięki któremu potwierdzimy nasze dane. W tytule przelewu wpisujemy: „Przeczytałem/łam i zgadzam się z warunkami Regulaminu i Umowy Pożyczki od firmy Alfakredyt Sp. z o.o.”. Analiza wniosku o pożyczkę trwa jedynie kilka minut, a potem pieniądze są przelewane na konto pożyczkobiorcy. Przy kolejnej pożyczce wystarczy już tylko zalogować się do panelu klienta i kliknąć przycisk „Weź pożyczkę”.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w AlfaKredyt?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaAlfakredyt
Adres wwwhttps://www.alfakredyt.pl/
Marka istnieje od2013-03-11
Minimalny wiek pożyczkobiorcy21 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy65 lat
Minimalna kwota pożyczki500 zł
Maksymalna kwota pożyczki6000 zł
Minimalna kwota darmowej pożyczki500 zł
Maksymalna kwota darmowej pożyczki6000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Maksymalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Minimalny okres spłaty darmowej pożyczki1 miesiąc
Maksymalny okres spłaty darmowej pożyczki1 miesiąc
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaDARMOWA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIG, KRD, ERIF
Przedsiębiorstwa powiązane z markąAlfakredyt sp. z o.o.