Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Lendon – informacje i opinie

12345
Lendon

W firmie LendOn.pl zaciągniesz pożyczkę lub chwilówkę przez telefon i Internet, będąc obywatelem RP oraz będąc w wieku od 21 do 70 lat. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie i zaczekać póki pieniądze dotrą na Twój rachunek bankowy.

Klient może samodzielnie wybrać kwotę oraz termin spłaty pożyczki podczas złożenia wniosku po zarejestrowaniu się na stronie www.lendon.pl. Później po założeniu konta na stronie klient będzie miał możliwość sprawdzenia potrzebnych informacji dotyczących udzielonej mu pożyczki na profilu użytkownika. Kwoty pożyczek wynoszą od 100 do 5000 zł i są udzielane na okres do 30 dni.

Po rozpatrzeniu wniosku klient zostaje poinformowany o podjętej decyzji za pomocą wiadomości SMS. Firma również przypomina o nadchodzącym terminie spłaty pożyczki, wysyłając do klienta SMS-a z informacją o spłacie pożyczki lub powiadomienie mailowe.

Jeśli pojawi się jakiś problem lub pytanie, klient zawsze może się skontaktować z konsultantem firmy, który okaże mu pomoc. Dostępne również są konsultacje i porady na temat planowania wydatków osobistych oraz dysponowania własnymi środkami pieniężnymi. Za pomocą darmowych konsultacji klienci będą mogli lepiej zrozumieć procesy związane z finansami osobistymi, co pomoże w podjęciu poważnych decyzji w tym zakresie.

Żeby uniknąć przeterminowania płatności, klient powinien zdawać sobie sprawę ze swoich możliwości finansowych oraz zaciągać pożyczkę będąc pewnym, że wywiąże się z obowiązków spłacenia na czas. Jednak jeśli powstaną jakieś problemy i klient nie będzie w stanie zwrócić pożyczki w ustalonym terminie powinien on skontaktować się z firmą lendon.pl, gdzie uzgodni warunki spłaty pożyczki oraz zostanie skierowany do pożyczkodawcy, który załatwi pożyczkę refinansującą.

Kontakt z działem obsługi jest możliwy codziennie od poniedziałku do piątku od 8:00 do 22:00 oraz w weekendy i święta od 9:00 do 18:00.
Często są przeprowadzane różne konkursy i akcje promocyjne z możliwością otrzymania np. kodu promocyjnego na uzyskanie kolejnej pożyczki w LendOn.pl.

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaLendon
Adres wwwhttps://www.lendon.pl/
Marka istnieje od2013-01-23
Minimalny wiek pożyczkobiorcy21 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy70 lat
Minimalna kwota pożyczki500 zł
Maksymalna kwota pożyczki6000 zł
Minimalna kwota darmowej pożyczki100 zł
Maksymalna kwota darmowej pożyczki3000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Maksymalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Minimalny okres spłaty darmowej pożyczki5 dni
Maksymalny okres spłaty darmowej pożyczki45 dni
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaDARMOWA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, BIG
Przedsiębiorstwa powiązane z markąCreamfinance Poland Sp. z o.o.
KIM Finance Sp. z o.o.