Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Finansowe Posiłki – informacje i opinie

12345
Finansowe Posiłki

O firmie pożyczkowej

Marka o wdzięcznej nazwie FinansowePosilki.pl to wspólne przedsięwzięcie dwóch firm z Białegostoku. Administratorem danych i właścicielem strony internetowej jest firma Aventus Group Sp. z o.o. Spółka podkreśla, że nie jest pośrednikiem, a tylko zbiera dane klientów zainteresowanych pożyczkami. Pieniądze pożycza jednak zupełnie inna firma i jest to Pixo Sp. z o.o. Warto podkreślić, że to nie pierwszy wspólny projekt tych spółek, które mają w swoim portfolio jeszcze inne marki pożyczkowe. FinansowePosilki.pl jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych i figuruje w Rejestrze Firm Pożyczkowych. To wszystko sprawia, że mamy do czynienia z doświadczonym i wiarygodnym pożyczkodawcą.

Oferta pożyczek w FinansowePosilki.pl

Platforma FinansowePosilki.pl ma być przede wszystkim wsparciem i ratunkiem w nieprzewidzianych wydatkach, gdy zaskoczy nas zbyt wysoki rachunek, zepsuje się samochód lub jakiś domowy sprzęt. Z założenia zatem ma to być szybka pożyczka, ale niekoniecznie na bardzo wysokie kwoty. Za pośrednictwem FinansowePosilki.pl pożyczymy od 200 do 3 000 zł na okres od 10 do 30 dni. Najlepsze jest jednak to, że pierwsza pożyczka dla nowych klientów jest nie tylko darmowa, ale od razu dostępna jest także maksymalna kwota pożyczki, co rzadko jest praktykowane w firmach pożyczkowych. Te skłonne są pożyczać więcej raczej stałym i sprawdzonym klientom. W FinansowePosilki.pl jest jednak inaczej. Warunkiem jest jednak, aby klient miał skończone co najmniej 19 lat, ale nie był starszy niż 73 lata. Nie można również figurować w rejestrze dłużników.

Jak zaciągnąć pożyczkę w FinansowePosilki.pl?

Aby zaciągnąć pożyczkę w serwisie FinansowePosilki.pl, należy najpierw wybrać na stronie głównej pożyczkodawcy kwotę, jaką chcemy pożyczyć oraz okres spłaty, a potem konieczna jest rejestracja. Podajemy tam dane osobowe, informacje o zatrudnieniu i wysokości dochodów, jak również numer telefonu komórkowego i rachunku bankowego. Konieczne jest wykonanie przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 grosza. W kolejnym etapie otrzymujemy tymczasowe hasło do panelu klienta. Decyzja o przyznaniu pożyczki jest przesyłana w wiadomości SMS. Kilka minut później dokonywany jest przelew na konto pożyczkobiorcy. Pieniądze są wysyłane od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-21:00, a w weekendy – 9:00-17:00.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w FinansowePosilki.pl?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaFinansowe Posiłki
Adres wwwhttps://www.finansoweposilki.pl/
Marka istnieje od2016-03-22
Minimalny wiek pożyczkobiorcy19 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy73 lata
Minimalna kwota pożyczki200 zł
Maksymalna kwota pożyczki3000 zł
Minimalna kwota darmowej pożyczki200 zł
Maksymalna kwota darmowej pożyczki3000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki10 dni
Maksymalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Minimalny okres spłaty darmowej pożyczki10 dni
Maksymalny okres spłaty darmowej pożyczki1 miesiąc
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaDARMOWA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaKRD,ERIF
Przedsiębiorstwa powiązane z markąAventus Group Sp. z o.o.
PIXO Sp. z o.o.