Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Szybka Moneta – informacje i opinie

12345
Szybka Moneta

O firmie pożyczkowej

Szybka Moneta to marka pożyczkowa należąca do spółki Vega, mającej swoją siedzibę w Krakowie. Pożyczkodawca działa na polskim rynku finansowym już od 2013 roku. Marka Szybka Moneta specjalizuje się w udzielaniu krótkoterminowych pożyczek pozabankowych. W swojej działalności stawia przede wszystkim na jasne zasady i bezpieczeństwo.

Oferta pożyczek w Szybka Moneta

Firma Szybka Moneta w ofercie dla stałych klientów posiada pożyczki w kwocie od 200 do 5 000 zł z terminem spłaty od 5 do 30 dni. Dla pożyczkobiorców, którzy pierwszy raz korzystają z usług tej instytucji, przygotowano specjalny produkt – „Pożyczka za darmo”. W tej ofercie klient może skorzystać z zobowiązania w kwocie do 2 100 z okresem spłaty do 30 dni, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów i opłat. Po terminowym uregulowaniu pierwszej pożyczki można ubiegać się o kwotę wyższą – do 2 500 zł, potem – do 3 000 zł. Każde kolejne zobowiązanie może być większe, aż do maksymalnej kwoty 5 000 zł. Pożyczka jest udzielana na dowolny cel. Firma Szybka Moneta daje swoim klientom możliwość jednokrotnego przedłużenia pierwszej pożyczki o 30 dni.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Szybka Moneta?

Marka Szybka Moneta prowadzi swoja działalność przez internet, w związku z tym klienci, którzy chcą skorzystać z jej usług, muszą załatwić formalności online. W pierwszej kolejności należy wybrać kwotę i termin spłaty pożyczki, następnie musimy wypełnić formularz informacyjny. We wniosku należy podać dane osobowe, adres e-mail, numer telefonu oraz konta bankowego. Po wysłaniu zgłoszenia na adres e-mail wnioskodawcy przychodzi wiadomość z linkiem aktywującym konto klienta. W kolejnym kroku konieczne jest dokonanie weryfikacji. W tym celu należy wykonać przelew weryfikacyjny na symboliczną kwotę 1 grosza. Ważne, aby w tytule wpłaty wpisać „Potwierdzam ID Klienta”, inaczej przelew może nie zostać zaakceptowany. Po potwierdzeniu wpłaty zostaje rozpatrzenie wniosku pożyczkowego. O pozytywnej decyzji klient zostaje powiadomiony w wiadomości przesłanej na adres e-mail. Następnie pieniądze są przelewane na konto, a umowa w wersji papierowej wysyłana jest na adres pożyczkobiorcy.

O pożyczkę w serwisie Szybka Moneta mogą ubiegać osoby będące obywatelami Polski, w wieku od 20 do 75 lat. Dodatkowo klienci nie mogą mieć opóźnień w spłacie innych zobowiązań i widnieć w rejestrach dłużników.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Szybka Moneta?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaSzybka Moneta
Adres wwwhttps://szybka-moneta.pl/
Marka istnieje od2013-06-17
Minimalny wiek pożyczkobiorcy20 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy75 lat
Minimalna kwota pożyczki500 zł
Maksymalna kwota pożyczki4000 zł
Minimalna kwota darmowej pożyczki500 zł
Maksymalna kwota darmowej pożyczki4000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Maksymalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Minimalny okres spłaty darmowej pożyczki1 miesiąc
Maksymalny okres spłaty darmowej pożyczki1 miesiąc
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaDARMOWA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, BIG, KRD, ERIF, ZBP
Przedsiębiorstwa powiązane z markąVega Sp. z o.o.