Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

TAKTO Finanse – informacje i opinie

12345
TAKTO Finanse

O firmie pożyczkowej

TAKTO Finanse to marka pożyczkowa należąca do spółki ULTIMO, zajmującej się windykacją i obrotem wierzytelnościami. Ta marka działa na polskim rynku już od 2012 roku i zajmuje się działalnością pożyczkową, posiadając w swojej ofercie produkty ratalne. Firma często podkreśla, że jej celem było stworzenie produktu łączącego najlepsze cechy pożyczek: wysoka kwota, długi okres spłat oraz elastyczna ocena zdolności kredytowej. TAKTO Finanse jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, zrzeszającej spółki finansowe w Polsce i jest wiarygodnym pożyczkodawcą. Marka opiera swoją działalność przede wszystkim na etyce i Zasadach Dobrych Praktyk, a także zachęca do odpowiedzialnego pożyczania, prowadząc często akcje edukacyjne w tym zakresie.

Oferta pożyczek w TAKTO Finanse

Firma TAKTO Finanse w ofercie posiada pożyczki w kwocie od 500 do nawet 25 000 zł z okresem spłaty od 6 do 36 miesięcy. Oprocentowanie pożyczki, naliczane od kapitału, jest stałe w skali roku, natomiast jego wysokość jest zależna od okresów spłaty. Na stronie serwisu często pojawiają się propozycje promocyjne, np. z obniżonym oprocentowaniem. Firma nie uwzględnia w swojej ofercie możliwości zawieszenia rat pożyczki, jednocześnie nie wymaga od pożyczkobiorców kupowania żadnego ubezpieczenia. W TAKTO Finanse klient może jednocześnie spłacać nie więcej niż dwie pożyczki.

Jak zaciągnąć pożyczkę w TAKTO Finanse?

Pożyczkę w TAKTO Finanse można wziąć na dwa sposoby. Pierwszy z nich polega na kontakcie z Biurem Obsługi firmy, natomiast drugi – na wypełnieniu formularz kontaktowego i zaczekaniu na telefon od konsultanta. Po ustaleniu kwoty, okresu spłaty oraz warunków umowy pożyczkobiorca jest zobowiązany do przesłania e-mailem lub MMS-em skanu wymaganych przez TAKTO Finanse dokumentów, a także dokonania autoryzacji, czyli przelewu na 1 grosz. Następnie wniosek jest analizowany przez Dział Akceptacji Kredytów. Po pozytywnym rozpatrzeniu decyzja jest przesyłana na adres e-mail lub SMS-em na telefon. Pieniądze są przelewane na konto pożyczkobiorcy, a umowa przychodzi pocztą lub zostaje dostarczona kurierem.

O pożyczkę w TAKTO Finanse mogą ubiegać się osoby będące obywatelami Polski, w wieku od 18 do 75 lat. Dodatkowo muszą one posiadać udokumentowany dochód w kwocie minimum 500 zł netto. Firma akceptuje różne źródła dochodu. Klient nie może widnieć w rejestrach dłużników, a pożyczkodawca sprawdza również BIK.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w TAKTO Finanse?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaTAKTO Finanse
Adres wwwhttps://taktofinanse.pl/
Marka istnieje od2012-11-06
Minimalny wiek pożyczkobiorcy18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy75 lat
Minimalna kwota pożyczki500 zł
Maksymalna kwota pożyczki25000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki6 miesięcy
Maksymalny okres spłaty pożyczki36 miesięcy
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaTAK
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIG,KRD,ERIF
Przedsiębiorstwa powiązane z markąTAKTO Finanse Sp. z o.o.
ULTIMO S.A.