Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Kuki – informacje i opinie

12345
Kuki

O firmie pożyczkowej

Za marką Kuki.pl stoją tak naprawdę dwie warszawskie spółki – pieniądze pożycza Ducatos Sp. z o.o., natomiast pośrednikiem między tym podmiotem a klientem jest firma Fincapital Sp. z o.o. Trochę to skomplikowane, ale wszystkie dane można bez problemu znaleźć na stronie internetowej Kuki.pl. Warto podkreślić, że to nowa marka na polskim rynku finansowym. Platforma została uruchomiona zaledwie w 2017 roku, ale już zdobyła wielu zwolenników. Właściciele pożyczkodawcy podkreślają, że stawiają przede wszystkim na błyskawiczną obsługę klienta, formalności ograniczone do minimum i na przejrzyste warunki pożyczek.

Oferta pożyczek w Kuki.pl

Marka Kuki.pl specjalizuje się w szybkich pożyczkach krótkoterminowych. Można tam pożyczyć najmniej 250 zł, a najwięcej – 8 000 zł na okres od 1 do 30 dni. Wzorem wielu innych pożyczkodawców również Kuki.pl przygotowała pierwszą darmową pożyczkę dla nowych klientów i trzeba podkreślić, że ta oferta robi wrażenie – można pożyczyć nawet 3 000 zł bez żadnych kosztów. To jednak nie wszystkie miłe niespodzianki dla nowych klientów. Mają oni możliwość także dwukrotnie przedłużyć okres spłaty pożyczki, podczas gdy pozostali klienci mogą to zrobić tylko jeden raz.

Oferta pożyczek jest skierowana do klientów, którzy ukończyli co najmniej 20 lat, ale nie mają więcej niż 75 lat.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Kuki.pl?

Strona internetowa Kuki.pl nie różni się mocno od serwisów www innych pożyczkodawców. Również w tym przypadku wszystkie formalności można załatwić online. Na stronie głównej Kuki.pl dostępne są suwaki, za pomocą których wybieramy kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty. Kolejny krok to rejestracja w serwisie, wypełnienie wniosku o pożyczkę i wykonanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 grosza. Weryfikacja klienta jest błyskawiczna dzięki nowoczesnym algorytmom i może trwać około 15 minut. Decyzja o przyznaniu pożyczki przekazywana jest w wiadomości SMS lub na pocztę e-mail. Przelew pieniędzy na konto bankowe klienta trwa kolejnych kilkanaście minut.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Kuki.pl?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaKuki
Adres wwwhttps://www.kuki.pl/
Marka istnieje od2009-03-30
Minimalny wiek pożyczkobiorcy20 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy75 lat
Minimalna kwota pożyczki500 zł
Maksymalna kwota pożyczki15000 zł
Minimalna kwota darmowej pożyczki500 zł
Maksymalna kwota darmowej pożyczki1500 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Maksymalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Minimalny okres spłaty darmowej pożyczki1 miesiąc
Maksymalny okres spłaty darmowej pożyczki1 miesiąc
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaDARMOWA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyTAK
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, BIG, KRD, ERIF
Przedsiębiorstwa powiązane z markąFincapital Sp. z o.o.
Ducatos Sp. z o.o.