Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Ekassa – informacje i opinie

12345
Ekassa

O firmie pożyczkowej

Ekassa.com to marka, która działa na polskim rynku od niedawna, ale już zdobyła duże zainteresowanie klientów. Serwis pożyczkowy należy do brytyjskiej firmy Colorfull Management Ltd, która ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. To jednak podmiot o bardzo dużym doświadczeniu na rynku finansowym oraz fintech. Ekassa.com łączy w sobie te dwa doświadczenia, oferując elastyczną ofertę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii informatycznych. Pożyczkodawca podkreśla także, że kładzie duży nacisk na ekologię i jest „zieloną firmą”, co oznacza, że stara się eliminować obieg dokumentów w formie papierowej.

Oferta pożyczek w Ekassa.com

Oferta Ekassa.com składa się tak naprawdę z trzech produktów pożyczkowych. Kryją się one pod bardzo chwytliwymi hasłami. Pierwsze z nich to „Drobna Kwota do 1szego”. W tym przypadku mamy do czynienia z klasyczną chwilówką krótkoterminową. Można tam pożyczyć od 400 do 2 500 zł na okres 7, 14, 21 lub 28 dni. Natomiast w ofercie „Mam większy wydatek” maksymalna kwota pożyczki wzrasta do 4 000 zł z okresem spłaty od 1 do 3 miesięcy (raty płatne co tydzień). Trzecia oferta została przygotowana dla tych osób, które potrzebują większej gotówki. Pożyczka ta kryje się pod nieco niepokojącym hasłem „Raty Mnie Przygniatają”. Tym razem możemy pożyczyć od 2 000 do 16 000 zł z okresem spłaty 12 miesięcy. Tutaj raty spłacane są co miesiąc. Pożyczki są dostępne już dla osób od 18 lat.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Ekassa.com?

Ekassa.com to przede wszystkim wygodne pożyczanie, dlatego wszystko załatwimy online. Najpierw trzeba wybrać rodzaj pożyczki, a potem jej wysokość i okres spłaty. Trzeba również wypełnić wniosek, w którym podajemy dane osobowe, adres e-mail, numer telefonu komórkowego i konta bankowego. W następnym kroku należy zweryfikować to konto. Można to zrobić na dwa sposoby. Pierwszy z nich to zalogowanie się do bankowego konta poprzez specjalną aplikację, drugi sposób to przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł. Co ciekawe, Ekassa.com jako jeden z niewielu pożyczkodawców zwraca kwotę z przelewu weryfikacyjnego. Potem następuje rozpatrzenie wniosku. Gdy decyzja pożyczkowa będzie pozytywna, pożyczkodawca przelewa pieniądze na nasze konto bankowe i poinformuje nas o tym w wiadomości SMS.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Ekassa.com?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaEkassa
Adres wwwhttps://ekassa.com/
Marka istnieje od2016-08-08
Minimalny wiek pożyczkobiorcy18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez ograniczeń
Minimalna kwota pożyczki400 zł
Maksymalna kwota pożyczki9000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki7 dni
Maksymalny okres spłaty pożyczki105 dni
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaTAK
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIG, KRD
Przedsiębiorstwa powiązane z markąColorfull Management Ltd