Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

iGotówka – informacje i opinie

12345
iGotówka

O firmie pożyczkowej

iGotówka to marka, która została powołana przez Bank BGŻ BNP Paribas S.A., aby świadczyć przez internet usługę w zakresie udzielania kredytów gotówkowych. Warto wspomnieć, że kredyty całkowicie udzielane online nie są jeszcze wcale standardem w polskich bankach. O ile część formalności można załatwić przez internet, o tyle najczęściej podpisanie umowy wiąże się jeszcze z koniecznością wizyty w placówce banku lub z oczekiwaniem na wizytę kuriera. Bank BGŻ BNP Paribas S.A. postanowił iść jednak zupełnie inną drogą i udostępnić cały proces kredytowy online. Nie powinno to dziwić, ponieważ ten bank jest uważany za jednego z prekursorów nowinek technicznych naszego rynku finansowego. Dodatkowo BGŻ BNP Paribas S.A. należy również do czołówki największych banków działających na naszym rynku pod względem aktywów. Warto zatem przyjrzeć się bliżej usłudze iGotówka.

Oferta pożyczek w iGotówka

Właścicielem iGotówka jest bank, zatem może on oferować kredyty, obok pożyczek. W tym przypadku mamy właśnie do czynienia z kredytem online. Od razu trzeba dodać, że to kredyt gotówkowy, który można wykorzystać na dowolny cel. Możemy tam pożyczyć od 1 000 do 10 000 zł (wyższe kwoty, aż do 120 000 zł dostępne są już w placówce banku) na okres od 6 do 84 miesięcy (7 lat). Do tego możemy dokupić również ubezpieczenie kredytu. Łatwo się domyślić, że skoro mamy do czynienia z bankiem, klienci zostaną dokładnie sprawdzeni nie tylko w Biurze Informacji Kredytowej, ale również w Bankowym Rejestrze czy w rejestrach dłużników. Dlatego musimy się wykazać pozytywną historią kredytową.

Jak zaciągnąć pożyczkę w iGotówka?

Od razu należy zauważyć, że iGotówka to bardzo elastyczna oferta. Możemy załatwić wszystkie formalności przez internet, ale możemy również dokończyć proces kredytowy w oddziale banku. Wybór należy tylko do nas. Aby zaciągnąć kredyt, należy wypełnić formularz na stronie iGotówka, natomiast stali klienci mogą zalogować się do bankowości internetowej i tam złożyć wniosek. Wybieramy kwotę kredytu i liczbę rat, potem wypełniamy formularz, podając dane osobowe, adres e-mail i numer telefonu komórkowego. Należy wybrać sposób zawarcia umowy: przez internet lub w oddziale banku. Po akceptacji wniosku przez bank klient musi zaakceptować warunki umowy. Konieczne jest także wykonanie przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 zł (potem zwracana). Bank przelewa pieniądze na konto kredytobiorcy.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w iGotówka?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaiGotówka
Adres wwwhttps://www.igotowka.pl/
Marka istnieje od2010-03-26
Minimalna kwota pożyczki1000 zł
Maksymalna kwota pożyczki80000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki6 miesięcy
Maksymalny okres spłaty pożyczki60 miesięcy
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaTAK
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, BIG, KRD, ERIF, ZBP
Przedsiębiorstwa powiązane z markąBank BGŻ BNP Paribas S.A.