Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Ekspres kasa – informacje i opinie

12345
Ekspres kasa

O firmie pożyczkowej

Ekspreskasa to firma pożyczkowa należąca do spółki Ferratum Group, która na rynku międzynarodowym działa już od 2005 roku. Ten koncern finansowy prowadzi działalność w ponad 20 krajach, m.in. w Danii, Finlandii, Czechach i Rosji. W Polsce instytucja funkcjonuje od 2013 roku, obecnie obsługuje 1,5 mln klientów. Jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych i stosuje Zasady Dobrych Praktyk, a do tego korzysta z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Oferta pożyczek w Ekspreskasa

Firma Ekspreskasa w ofercie posiada dwa rodzaje pożyczek: krótkoterminowe i ratalne. Zobowiązanie z możliwością rozłożenia na raty miesięczne jest dostępne w dwóch opcjach. Nowi klienci mogą w ramach tej propozycji pożyczyć kwotę do 5 000 zł, natomiast stali pożyczkobiorcy – do 10 000 zł. Okres spłaty jest taki sam dla obu wersji: od 6 do 24 rat. Dla osób, które nigdy nie korzystały z usług Ekspreskasa, przygotowano także specjalną ofertę – „Pożyczka za 0 zł”. To propozycja krótkoterminowa z okresem spłaty 15 lub 30 dni. W tej opcji klient może pożyczyć kwotę od 100 do 2 000 zł bez dodatkowych kosztów. Firma Ekspreskasa umożliwia swoim pożyczkobiorcom dwukrotne skorzystanie z przedłużenia terminu spłaty (każde z nich może wynosić maksymalnie 30 dni).

Jak zaciągnąć pożyczkę w Ekspreskasa?

Marka Ekspreskasa swoją działalność prowadzi przez internet. Aby skorzystać z jej oferty, należy wejść na stronę główną serwisu i tam załatwić formalności online. Najpierw musimy określić kwotę i okres spłaty pożyczki, następnie wypełniamy kwestionariusz. Tam należy podać dane osobowe i kontaktowe, w tym numer telefonu i konta bankowego. Po otrzymaniu informacji o przyznaniu pożyczki klient jest zobowiązany wykonać przelew weryfikacyjny ze swojego rachunku bankowego na symboliczną kwotę 1 grosza. Pieniądze są przelewane na konto pożyczkobiorcy po zatwierdzeniu poprawnie wykonanej wpłaty weryfikacyjnej. Umowa wraz z harmonogramem spłaty pożyczki są przesyłane Pocztą Polską.

O pożyczkę w Ekspreskasa mogą się ubiegać osoby będące obywatelami Polski i mające ukończone co najmniej 21 lat. Firma nie podaje górnej granicy wieku pożyczkobiorcy. Dodatkowo wnioskujący nie mogą widnieć w rejestrach dłużników.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Ekspreskasa?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaEkspres kasa
Adres wwwhttps://www.ekspreskasa.pl/
Marka istnieje od2007-10-31
Minimalny wiek pożyczkobiorcy21 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy70 lat
Minimalna kwota pożyczki1000 zł
Maksymalna kwota pożyczki15000 zł
Minimalna kwota darmowej pożyczki1000 zł
Maksymalna kwota darmowej pożyczki15000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki6 miesięcy
Maksymalny okres spłaty pożyczki48 miesięcy
Minimalny okres spłaty darmowej pożyczki6 miesięcy
Maksymalny okres spłaty darmowej pożyczki48 miesięcy
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaDARMOWA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, BIG, KRD, ERIF
Przedsiębiorstwa powiązane z markąFerratum Bank p.l.c.