Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Freezl – informacje i opinie

12345
Freezl

O firmie pożyczkowej

Freezl to firma pożyczkowa należąca do Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Instytucja ta zajmuje się udzielaniem krótkoterminowych pożyczek poprzez platformę internetową. Dodatkowo Freezl oferuje swoim klientom szybki sposób weryfikacji poprzez zalogowanie się do serwisu za pomocą profilu w mediach społecznościowych, np. Facebook.

Oferta pożyczek Freezl

Firma Freezl w swojej ofercie posiada pożyczki w kwocie od 100 do 5 000 zł z terminem spłaty do 35 dni. Natomiast dla stałych klientów okres spłaty może wynosić nawet 65 dni. Pożyczka może być przeznaczona na dowolny cel. Freezl ma także ofertę promocyjną. Każdy pożyczkobiorca, korzystający z pożyczki nie mniej niż 14 dni i spłacający ją w terminie, może skorzystać z darmowej pożyczki co piąty raz. W ramach tej oferty może pożyczyć kwotę od 100 do 5 000 zł na okres 65 dni bez dodatkowych kosztów. Kwota darmowego zobowiązania nie może przekroczyć poprzednio wziętej sumy pożyczki. Firma Freezl dopuszcza skorzystanie przez klienta z pożyczki refinansującej u jednego z pożyczkodawców współpracujących z instytucją.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Freezl?

Firma Freezl prowadzi swoją działalność w internecie, dlatego wszystkie formalności należy załatwić online. Po wejściu na stronę serwisu musimy wybrać kwotę oraz termin spłaty pożyczki. Następnie należy wypełnić formularz informacyjny. Wpisujemy tam dane osobowe, adres e-mail, numer telefonu i konta bankowego, a także informacje na temat dochodów i zatrudnienia. Po wysłaniu wniosku musimy jeszcze dokonać weryfikacji danych. Można to zrobić za pomocą przelewu rejestracyjnego lub korzystając z usługi Instantor. W ostatnim przypadku trzeba zalogować się do swojego rachunku bankowego za pomocą wspomnianej aplikacji. Następnie firma pożyczkowa dokonuje analizy wniosku pożyczkowego. Jeśli decyzja o udzieleniu zobowiązania jest pozytywna, pieniądze są przelewane na konto pożyczkobiorcy.

O pożyczkę w firmie Freezl mogą się ubiegać osoby będące obywatelami Polski, które ukończyły 18 lat i posiadają dowód osobisty. Pożyczkodawca nie ma ustalonej górnej granicy wieku. Dodatkowo pożyczkobiorcy korzystający z usług firmy nie mogą mieć opóźnień w spłacie innych zobowiązań oraz widnieć w rejestrach dłużników.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Freezl?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaFreezl
Adres wwwhttps://freezl.pl/
Marka istnieje od2016-03-10
Minimalny wiek pożyczkobiorcy18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez ograniczeń
Minimalna kwota pożyczki100 zł
Maksymalna kwota pożyczki7000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki1 dzień
Maksymalny okres spłaty pożyczki65 dni
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIG, KRD
Przedsiębiorstwa powiązane z markąTribution Consult Ltd.