Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

ŁatwyKredyt – informacje i opinie

12345
ŁatwyKredyt

O firmie pożyczkowej

ŁatwyKredyt.pl to marka kredytowa, która działa na polskim rynku już od kilku lat, zdobywając coraz więcej klientów. Serwis pożyczkowy należy do firmy PolCredit Sp. z o.o., która ma siedzibę w Warszawie. Warto jednak podkreślić, że ta spółka jest częścią łotewskiego koncernu finansowego SA Lateko Lizings, który działa na tamtejszym rynku od 1997 roku i jest jednym z potentatów łotewskich pożyczek pozabankowych. Od 2012 roku łotewski pożyczkodawca działa także na naszym rynku. Należy dodać, że ŁatwyKredyt.pl jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, co zwiększa jego wiarygodność, tym bardziej że to zmusza do przestrzegania specjalnie przygotowanych zasad etycznych dla pożyczkodawców.

Oferta pożyczek w ŁatwyKredyt.pl

Na początek krótkie wyjaśnienie. Pomimo że nazwa platformy pożyczkowej to ŁatwyKredyt.pl, nie znajdziemy tak jednak kredytów, których udzielać mogą jedynie banki i SKOK-i. Natomiast marka ŁatwyKredyt.pl ma w swojej ofercie szybkie pożyczki krótkoterminowe, czyli klasyczne chwilówki niskokwotowe. Można tam pożyczyć od 100 do 3 000 zł na okres od 15 do 30 dni. Jednak dla nowych klientów jest dostępna maksymalna kwota 1 500 zł. Dużym pocieszeniem jest jednak fakt, że to pożyczka darmowa, za którą nie poniesiemy żadnych kosztów. Maksymalna kwota z oferty ŁatwyKredyt.pl jest już dostępna od drugiej pożyczki. Z oferty platformy pożyczkowej mogą skorzystać osoby, które ukończyły co najmniej 20 lat, ale nie przekroczyły 70. roku życia.

Jak zaciągnąć pożyczkę w ŁatwyKredyt.pl?

ŁatwyKredyt.pl umożliwia załatwienie wszystkich formalności związanych z zaciągnięciem pożyczki przez internet. Nowy klient musi wybrać na stronie głównej serwisu kwotę pożyczki i okres jej spłaty, a potem konieczne jest wypełnienie formularza rejestracyjnego. Należy tam podać dane osobowe, adres zameldowania, numer telefonu komórkowego i rachunku bankowego. Potem konieczne jest jeszcze potwierdzenie tożsamości poprzez wykonanie przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 grosza. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o pożyczkę pieniądze są przelewane na rachunek bankowy pożyczkobiorcy lub wystawiany jest czek GIRO, który można spieniężyć w każdej placówce pocztowej. O kolejną pożyczkę możemy również wnioskować online (wystarczy zalogować się do swojego konta klienta i wybrać kwotę pożyczki) lub telefonicznie, dzwoniąc na numer 22 228 21 03.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w ŁatwyKredyt.pl?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaŁatwyKredyt
Adres wwwhttps://www.latwykredyt.pl/
Marka istnieje od2010-10-10
Minimalny wiek pożyczkobiorcy20 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy70 lat
Minimalna kwota pożyczki2000 zł
Maksymalna kwota pożyczki60000 zł
Minimalna kwota darmowej pożyczki2000 zł
Maksymalna kwota darmowej pożyczki60000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki6 miesięcy
Maksymalny okres spłaty pożyczki60 miesięcy
Minimalny okres spłaty darmowej pożyczki6 miesięcy
Maksymalny okres spłaty darmowej pożyczki60 miesięcy
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaDARMOWA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyTAK
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, BIG, KRD, ERIF
Przedsiębiorstwa powiązane z markąPolcredit Sp. z o.o.