Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Visset – informacje i opinie

12345
Visset

O firmie pożyczkowej

Właścicielem serwisu pożyczkowego Visset.pl jest ASETIA sp. z o.o. S.K.A. To firma pożyczkowa, która specjalizuje się przede wszystkim w restrukturyzacji zobowiązań. Kieruje swoją ofertę głównie do klientów, którzy mają trudności w spłacaniu zaciągniętych pożyczek. Jednak serwis Visset.pl ma o wiele szerszą ofertę. Znajdziemy tam również pożyczki udzielane przez innego weterana naszego rynku pozabankowego – polska firma Visset Sp. z o.o., która już od 2009 roku udziela pożyczek krótkoterminowych zarówno klientom indywidualnym, jak i osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Trzecim filarem serwisu Visset.pl jest natomiast Invesystem Sp. z o.o., czyli firma, która specjalizuje się w udzielaniu poręczeń pożyczek. Dzięki połączeniu sił trzech wymienionych wyżej spółek platforma Visset.pl udostępnia bardzo szeroką ofertę.

Oferta pożyczek w Visset.pl

Zarówno klient indywidualny, jak i przedsiębiorca mogą pożyczyć w Visse.pl od 300 do 4 000 zł na okres 30 dni. Jednak dla nowych klientów dostępna jest maksymalna kwota 1 000 zł. Dopiero od drugiej pożyczki można wnioskować o większe zobowiązanie. Od razu warto podkreślić, że pierwsza pożyczka jest w pełni darmowa. Bez względu na wysokość pożyczki otrzymujemy jej bezpłatne poręczenie na okres do 30 dni. Pożyczki w Visset.pl są dostępne dla osób, które posiadają polskie obywatelstwo i ukończyły co najmniej 20 lat, ale mają nie więcej niż 75 lat. Klient jest weryfikowany w bazach dłużników i BIK, dlatego nie może mieć złej historii kredytowej.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Visset.pl?

Gdy zaciągamy po raz pierwszy pożyczkę w serwisie Visset.pl, musimy wybrać na stronie głównej kwotę pożyczki i termin jej spłaty, a potem należy się zarejestrować. Najpierw zakładamy konto w serwisie, potem wypełniamy wniosek o pożyczkę, podając tam dane osobowe, poziom uzyskiwanych dochodów, a także numer konta bankowego i numer telefonu komórkowego. Potem konieczne jest jeszcze potwierdzenie danych za pomocą przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 zł. Gdy wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, pożyczkodawca natychmiast przelewa pieniądze na konto pożyczkobiorcy. Stali klienci mogą od razu zalogować się do serwisu Visset.pl i tam wybrać kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty, a następnie klikają link „Weź pożyczkę”. Potem muszą zaczekać na decyzję i przelew pieniędzy z pożyczki.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Visset.pl?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaVisset
Adres wwwhttps://visset.pl/
Marka istnieje od2008-12-16
Minimalny wiek pożyczkobiorcy20 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy75 lat
Minimalna kwota pożyczki2000 zł
Maksymalna kwota pożyczki12000 zł
Minimalna kwota darmowej pożyczki2000 zł
Maksymalna kwota darmowej pożyczki12000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki6 miesięcy
Maksymalny okres spłaty pożyczki6 miesięcy
Minimalny okres spłaty darmowej pożyczki6 miesięcy
Maksymalny okres spłaty darmowej pożyczki6 miesięcy
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaDARMOWA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, BIG, KRD, ERIF
Przedsiębiorstwa powiązane z markąVISSET sp. z o.o.
ASETIA sp. z o.o. S.K.A.