Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Smart Pożyczka – informacje i opinie

12345
Smart Pożyczka

SMARTpożyczka jest dostępna w Polsce już od pięciu lat i należy do grupy międzynarodowej o nazwie UAB Aventus Capital, usługi której są dostępne również w Gruzji, Mołdawii, Czechach, Danii, Kazachstanie oraz na Litwie i Łotwie.

Jeśli potrzebne są Ci dodatkowe środki pieniężne skorzystaj z oferty ekspresowej pożyczki. Maksymalna kwota oferowana przez smartpożyczka.pl wynosi 8000 zł. Jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 0,01 zł. Kwota pierwszej pożyczki wynosi do 3000 zł, a jej okres spłaty to 30 dni. Kolejna pożyczka zostanie Ci przyznana po spłacie wcześniejszej.

Rejestrując się na stronie www.smartpozyczka.pl podajesz dane osobiste, adres e-mail i numer konta bankowego. Nie musisz podawać na jakie cele wydasz pożyczone pieniądze. Wniosek wypełnisz i otrzymasz informację zwrotną w każdej chwili przez 7 dni w tygodniu. Musisz mieć stałe źródło dochodu, dowód osobisty i własne konto bankowe, na które otrzymasz pieniądze i z którego później je przelejesz z powrotem. Klienci muszą posiadać od 19 do 73 lat i polskie obywatelstwo.

W przypadku gdy nie wywiązujesz się ze spłaty w terminie i jesteś nowym klientem możesz skorzystać z promocji „Pierwsza pożyczka za darmo” i przedłużyć spłatę na ten sam okres, w którym musiałeś zwrócić pieniądze. Szczegóły znajdziesz w regulaminie promocji. Jeśli jesteś stałym klientem masz możliwość odroczenia terminu spłaty za pomocą pożyczki refinansującej.

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaSmart Pożyczka
Adres wwwhttps://smartpozyczka.pl/
Marka istnieje od2014-02-04
Minimalny wiek pożyczkobiorcy19 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy73 lata
Minimalna kwota pożyczki600 zł
Maksymalna kwota pożyczki8000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Maksymalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyTAK
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIG, KRD, ERIF
Przedsiębiorstwa powiązane z markąAventus Group Sp. z o.o.
PIXO Sp. z o.o.
LTU Finance Sp. z o.o.