Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Smart Pożyczka – informacje i opinie

12345
Smart Pożyczka

SMARTpożyczka jest dostępna w Polsce już od pięciu lat i należy do grupy międzynarodowej o nazwie UAB Aventus Capital, usługi której są dostępne również w Gruzji, Mołdawii, Czechach, Danii, Kazachstanie oraz na Litwie i Łotwie.

Jeśli potrzebne są Ci dodatkowe środki pieniężne skorzystaj z oferty ekspresowej pożyczki. Maksymalna kwota oferowana przez smartpożyczka.pl wynosi 10 000 zł. Jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 0,01 zł. Kwota pierwszej pożyczki wynosi do 3000 zł, a jej okres spłaty to 30 dni. Kolejna pożyczka zostanie Ci przyznana po spłacie wcześniejszej.

Rejestrując się na stronie www.smartpozyczka.pl podajesz dane osobiste, adres e-mail i numer konta bankowego. Nie musisz podawać na jakie cele wydasz pożyczone pieniądze. Wniosek wypełnisz i otrzymasz informację zwrotną w każdej chwili przez 7 dni w tygodniu. Musisz mieć stałe źródło dochodu, dowód osobisty i własne konto bankowe, na które otrzymasz pieniądze i z którego później je przelejesz z powrotem. Klienci muszą posiadać od 19 do 73 lat i polskie obywatelstwo.

W przypadku gdy nie wywiązujesz się ze spłaty w terminie i jesteś nowym klientem możesz skorzystać z promocji „Pierwsza pożyczka za darmo” i przedłużyć spłatę na ten sam okres, w którym musiałeś zwrócić pieniądze. Szczegóły znajdziesz w regulaminie promocji. Jeśli jesteś stałym klientem masz możliwość odroczenia terminu spłaty za pomocą pożyczki refinansującej.

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaSmart Pożyczka
Adres wwwhttps://smartpozyczka.pl/
Marka istnieje od2014-02-04
Minimalny wiek pożyczkobiorcy19 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy73 lata
Minimalna kwota pożyczki200 zł
Maksymalna kwota pożyczki10000 zł
Minimalna kwota darmowej pożyczki200 zł
Maksymalna kwota darmowej pożyczki10000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Maksymalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Minimalny okres spłaty darmowej pożyczki1 miesiąc
Maksymalny okres spłaty darmowej pożyczki1 miesiąc
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaDARMOWA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyTAK
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIG, KRD, ERIF
Przedsiębiorstwa powiązane z markąAventus Group Sp. z o.o.
PIXO Sp. z o.o.
LTU Finance Sp. z o.o.