Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Wandoo – informacje i opinie

12345
Wandoo

O firmie pożyczkowej

Wandoo to firma pożyczkowa należąca do grupy Wandoo Finance Group, której właścicielem jest firma Finva. Serwis Wandoo.pl specjalizuje się w pożyczkach krótkoterminowych udzielanych przez internet. Firma działa na polskim rynku finansowym od 2016 roku i w tym czasie rozszerzyła swoją ofertę, podwyższając kwotę pierwszej pożyczki z 1 500 do 2 500 zł.

Oferta pożyczek w Wandoo

Wandoo w swojej ofercie posiada pożyczki, które należy spłacić maksymalnie w terminie 30 dni, można również wybrać okres krótszy – 7, 14 lub 21 dni. Firma proponuje pożyczki w kwocie od 300 do 5 000 zł. Dla nowych klientów przygotowano specjalną ofertę pożyczki w wysokości 2 500 zł z terminem spłaty 30 dni bez dodatkowych kosztów i opłat. Z tej propozycji mogą skorzystać wyłącznie pożyczkobiorcy, którzy nigdy wcześniej nie byli klientami Wandoo.pl. Po terminowym spłaceniu pierwszej pożyczki mamy możliwość wnioskowania o wyższą kwotę. Dodatkowo firma umożliwia swoim klientom refinansowanie pożyczki.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Wandoo?

Wszystkie formalności pożyczkowe w firmie Wandoo można załatwić online. Wystarczy wejść na stronę serwisu pożyczkowego i wybrać tam kwotę pożyczki oraz termin spłaty. Następnie należy wypełnić formularz rejestracyjny, w którym musimy podać swoje dane osobowe, adres e-mail, numer telefonu oraz numer konta bankowego. Wymagane jest również podanie źródła dochodów i wysokości miesięcznego wynagrodzenia. Kolejnym krokiem jest dokonanie przelewu w symbolicznej kwocie 0,01 zł w celu weryfikacji danych. Można również skorzystać z weryfikacji konta użytkownika za pomocą usługi Instantor. Rozpatrzenie wniosku pożyczkowego jest dokonywane po zaksięgowaniu przelewu weryfikacyjnego. Po pozytywnej decyzji pożyczkobiorca otrzymuje o tym informację w formie wiadomości SMS lub na skrzynkę e-mail. W ciągu kilkunastu minut pieniądze są przelewane na konto pożyczkobiorcy.

O pożyczkę w firmie Wandoo mogą wnioskować osoby mieszkające w Polsce, w wieku od 20 do 70 lat. Dodatkowo nie mogą one posiadać żadnych opóźnień w spłacie innych zobowiązań oraz widnieć w rejestrach dłużników. Firma Wandoo sprawdza swoich potencjalnych klientów w BIG, KRD oraz Rejestrze Dłużników Erif.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Wandoo?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaWandoo
Adres wwwhttps://www.wandoo.pl/
Marka istnieje od2016-02-11
Minimalny wiek pożyczkobiorcy20 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy70 lat
Minimalna kwota pożyczki100 zł
Maksymalna kwota pożyczki8000 zł
Minimalna kwota darmowej pożyczki100 zł
Maksymalna kwota darmowej pożyczki8000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Maksymalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Minimalny okres spłaty darmowej pożyczki1 miesiąc
Maksymalny okres spłaty darmowej pożyczki1 miesiąc
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaDARMOWA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIG, KRD, ERIF
Przedsiębiorstwa powiązane z markąWandoo Finance Sp. z o.o.
Finva Sp. z o.o.