Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Alegotówka – informacje i opinie

12345
Alegotówka

O firmie pożyczkowej

Alegotówka to firma pożyczkowa działająca na rynku od niedawna, ale korzystająca z wiedzy finansowej i biznesowej polskiego właściciela – firmy Primus Finance Sp. z o.o. Grupa ta ma wieloletnie doświadczenie w sektorze finansowym, które zdobywała w polskich bankach, firmach ubezpieczeniowych oraz pożyczkowych. Serwis Alegotówka został stworzony w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne, jednocześnie dbając o wysoką jakość obsługi i zadowolenie klientów. Firma ta udziela pożyczek wyłącznie przez internet, stawiając na minimum formalności oraz dużą szybkość udzielania pożyczek.

Oferta pożyczek w Alegotówka

Alegotówka specjalizuje się w udzielaniu szybkich i krótkoterminowych pożyczek w kwocie od 500 do 5 000 zł. Dla nowych klientów przygotowano ofertę promocyjną, w której można wnioskować o pożyczkę do 2 000 zł z terminem spłaty do 30 dni bez dodatkowych kosztów. Po terminowym spłaceniu zobowiązania można starać się o wyższą kwotę pożyczki – do 2 500 zł. Każda kolejna spłata przekłada się na wyższą dostępną pożyczkę. W rezultacie stali klienci otrzymują możliwość pożyczenia nawet 5 000 z ł. Maksymalny termin spłaty każdej pożyczki to 30 dni. Oczywiście można również wybrać termin krótszy, np. 7, 14 lub 21 dni.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Alegotówka?

Wszystkie formalności związane z pożyczką w Alegotówka załatwia się online. Przed wypełnieniem wniosku należy zarejestrować się w serwisie firmy pożyczkowej. Można to zrobić za pomocą komputera, tabletu lub telefonu. Następnie w formularzu należy wpisać dane osobowe, adres e-mail, numer telefonu oraz numer konta bankowego. Aby otrzymać pożyczkę w Alegotówka, klient musi być osobą pełnoletnią, musi ukończyć 18 lat, jednocześnie nie może mieć więcej niż 75 lat. Firma nie wymaga zaświadczenia o zarobkach, jednak sprawdza pożyczkobiorców w BIK i rejestrach dłużników (BIG, KRD). Po wypełnieniu i przesłaniu wniosku pożyczkowego należy dokonać przelewu weryfikacyjnego w kwocie 1 zł. Można również skorzystać z metody Szybkiej Identyfikacji, polegającej na zalogowaniu się do swojego konta za pomocą specjalnej aplikacji. Decyzję pożyczkową otrzymuje się pocztą e-mail lub w wiadomości SMS na numer telefonu podany we wniosku. Pieniądze zostają przelane na konto bankowe pożyczkobiorcy w kilkanaście minut po pozytywnej weryfikacji.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Alegotówka?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaAlegotówka
Adres wwwhttps://www.alegotowka.pl/
Marka istnieje od2015-10-04
Minimalny wiek pożyczkobiorcy18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy75 lat
Minimalna kwota pożyczki500 zł
Maksymalna kwota pożyczki5000 zł
Minimalna kwota darmowej pożyczki500 zł
Maksymalna kwota darmowej pożyczki5000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki7 dni
Maksymalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Minimalny okres spłaty darmowej pożyczki7 dni
Maksymalny okres spłaty darmowej pożyczki1 miesiąc
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaDARMOWA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, BIG
Przedsiębiorstwa powiązane z markąPrimus Finance Sp. z o.o.
Duo Finance Sp. z o.o.
Liberis Polska Sp. z o.o.