Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Incredit – informacje i opinie

12345
Incredit

O firmie pożyczkowej

Incredit to firma pożyczkowa należąca do międzynarodowej grupy NetCredit Group, pochodzącej z Łotwy. Spółka działa nie tylko na terenie Polski, ale również w Czechach, Gruzji, Rosji, Hiszpanii, Meksyku oraz na Łotwie. Incredit specjalizuje się w pożyczkach, które mogą być spłacane w krótkim okresie, ale na raty. Firma cieszy się zaufaniem klientów, ponieważ gwarantuje jasne warunki umowy oraz przejrzyste koszty pożyczek.

Oferta pożyczek w Incredit

Firma Incredit w ofercie dla stałych klientów posiada pożyczki w kwocie od 800 do 10 000 zł z okresem spłaty od 3 do 12 miesięcy. Nowi klienci, którzy nigdy nie korzystali z usług tej instytucji, mogą wziąć pożyczkę na promocyjnych warunkach w ofercie „Pierwsza rata, niższa spłata”. W ramach tej propozycji mogą wnioskować o kwotę 7 000 zł z okresem spłaty od 3 do 12 miesięcy i otrzymać pierwszą ratę bez żadnych kosztów. Pożyczka jest udzielana na dowolny cel. Firma nie posiada w swojej ofercie możliwości przedłużenia okresu spłaty zobowiązania. W przypadku problemów z terminową regulacją raty należy kontaktować się telefonicznie z Biurem Obsługi Klienta.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Incredit?

Incredit prowadzi działalność przez internet, dlatego wszystkie formalności można załatwić online. Aby ubiegać się o pożyczkę, należy wejść na stronę www tej instytucji, wybrać kwotę zobowiązania oraz okres spłaty i wypełnić formularz informacyjny. Należy w nim podać dane osobowe, adres e-mail, numer telefonu oraz konta bankowego. Następnie trzeba wykonać przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł w celu potwierdzenia warunków umowy. Po dokonaniu tych czynności musimy poczekać na zatwierdzenie zakończenia rejestracji i decyzję pożyczkową. Po pozytywnej weryfikacji pieniądze są przelewane na konto pożyczkobiorcy. Klienci, którzy są już zarejestrowani w serwisie firmy, mogą złożyć wniosek pożyczkowy po zalogowaniu się do swojego konta użytkownika.

O pożyczkę w firmie Incredit mogą ubiegać się osoby będące obywatelami Polski, w wieku od 21 do 70 lat. Dodatkowo muszą one posiadać stałe dochody oraz pozytywną historię kredytową. Firma zastrzega sobie prawo zweryfikowania dochodów pożyczkobiorcy. Klienci nie mogą również figurować w rejestrach dłużników.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Incredit?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaIncredit
Adres wwwhttps://www.incredit.pl/
Marka istnieje od2013-03-19
Minimalny wiek pożyczkobiorcy21 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy70 lat
Minimalna kwota pożyczki1000 zł
Maksymalna kwota pożyczki4000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki2 miesiące
Maksymalny okres spłaty pożyczki4 miesiące
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaTAK
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIG, KRD, ERIF
Przedsiębiorstwa powiązane z markąINCREDIT Sp. z o.o.