Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Ranking chwilówek – marzec 2018

Wykres do rankingu

Przeglądasz ranking z marca 2018. Zobacz też najnowszy ranking chwilówek – wrzesień/październik 2018.

Z przyjemnością prezentujemy kolejny ranking chwilówek, tym razem na marzec 2018.

W najnowszym rankingu udoskonaliliśmy sposób porównywania ofert oraz uwzględniliśmy jako istotny parametr porównania oceny wystawiane poszczególnym firmom pożyczkowym przez naszych użytkowników.

Wierzymy, że podjęcie decyzji o wyborze odpowiedniej oferty pozabankowej będzie od teraz jeszcze łatwiejsze. Zobaczmy zatem, jakie zmiany nastąpiły w zestawieniu i kto tym razem znalazł się w czołówce najlepszych pożyczkodawców!

Wyniki rankingu

Pierwsze miejsce przypadło w marcu firmie lendon.pl, jest to więc awans z miejsca drugiego jakie firma zajmowała w ubiegłym miesiącu. Już wtedy zaznaczaliśmy, że strata do ówczesnego lidera była minimalna! I stało się, lendon.pl objął prowadzenie stając się chwilówką numer 1 w naszym rankingu. Przypomnijmy, lendon.pl to istniejący od wielu lat pożyczkodawca, cieszący się dobrą opinią klientów. Maksymalna kwota pożyczki to 5000 zł, czas na spłatę do 45 dni. Darmową pożyczkę otrzymamy w kwocie do 2500 zł.

Drugie miejsce w rankingu szturmem zdobyła firma pożyczkomat.pl która miesiąc wcześniej plasowała się tuż za podium – na miejscu czwartym. Podobnie jak w przypadku lidera, zaważyła rozpoznawalność marki i dobra opinia rynkowa. Oczywiście to co najważniejsze, czyli warunki pożyczki, również są atrakcyjne, możemy pożyczyć nawet 7500 złotych, jednak okres spłaty jest krótszy niż w przypadku lendon.pl – do 35 dni. Poza tym aby uzyskać maksymalną kwotę pożyczki trzeba wnioskować o nią stopniowo, biorąc wcześniej mniejsze pożyczki, stąd też druga pozycja w rankingu.

Trzecie miejsce w marcu zajął lider rankingu z lutego, firma szybkagotowka.pl. Jak się okazuje, wysokie kwoty pierwszych, darmowych pożyczek (do 6000 złotych) nie są aż tak atrakcyjną cechą w przypadku, gdy marka ma nieco mniejszą rozpoznawalność na rynku i trochę bardziej ostrożne oceny użytkowników. Jednak z naszego eksperckiego punktu widzenia jest to nadal bardzo atrakcyjna oferta, ze wszech miar warta rozważenia! Jedyne czego jej brakuje, to może trochę sprawniejszy marketing i ocieplenie wizerunku w mediach – pierwsze miejsce cały czas jest na wyciągnięcie ręki!

Dodajmy jeszcze, że firma zajmująca w lutym miejsce trzecie – vivus.pl – została w marcu zepchnięta z podium i uplasowała się na pozycji czwartej. Zaznaczmy jednak, że różnice w pierwszej piątce, czy nawet pierwszej dziesiątce ofert, są naprawdę niewielkie i kolejne przetasowania pozycji w kolejnych rankingach są wielce prawdopodobne. To bardzo pozytywny wniosek, okazuje się bowiem, że polski rynek pożyczek to wiele naprawdę świetnych ofert, których nie powinniśmy się bać, jeśli potrzebujemy gotówki. Zapraszamy zatem do śledzenia kolejnych naszych rankingów!

Pełny marcowy ranking pożyczek – poniżej: