Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Ofin – informacje i opinie

12345
Ofin

O firmie pożyczkowej

Marka Ofin.pl należy do warszawskiego wydawnictwa Sfera-Finansów S.A., które specjalizuje się w serwisach internetowych o tematyce finansowej. W tym przypadku spółka postanowiła spróbować swoich sił jako pośrednik na rynku pozabankowym, ponieważ Ofin.pl sam nie udziela pożyczek. To platforma, która pośredniczy w oferowaniu produktów pożyczkowych dostarczanych przez Ferratum Bank. To bardzo znany pożyczkodawca, który jest częścią globalnego koncernu finansowego Ferratum Group i udziela pożyczek na kilku kontynentach. Wsparcie tak znanych firm sprawia, że platforma Ofin.pl jest wiarygodnym pośrednikiem, a do tego korzysta z najnowocześniejszych technologii informatycznych.

Oferta pożyczek w Ofin.pl

Serwis Ofin.pl pośredniczy w zaciąganiu szybkich pożyczek krótkoterminowych. To klasyczne chwilówki, dlatego ich wysokość nie jest zbyt wysoka. Możemy tam pożyczyć od 100 do 2 000 zł. Dostępne są dwa okresy spłaty: 15 i 30 dni. Serwis Ofin.pl zachęca nowych klientów darmową pierwszą pożyczką – można bez kosztów otrzymać maksymalnie 1 500 zł. Nie powinno to jednak dziwić, ponieważ pożyczkodawca, czyli Ferratum Bank, ma w swojej ofercie taki produkt od lat. Nie mogło zatem zabraknąć takiej opcji również u pośrednika, czyli na platformie Ofin.pl. Warto przy okazji dodać, że pożyczka w Ofin.pl jest dostępna dla klientów, którzy ukończyli co najmniej 21 lat, ale nie przekroczyli 70 lat. Jeśli jednak ktoś potrzebowałby większej gotówki, może skorzystać z drugiej oferty platformy, jaką jest pożyczka na raty. W tym przypadku można już pożyczyć od 1 000 do 10 000 zł na okres od 6 do 24 miesięcy.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Ofin.pl?

Na platformie Ofin.pl nie ma skomplikowanych formalności i wszystkie sprawy pożyczkowe możemy załatwić online. Gdy jesteśmy nowym klientem, należy wybrać kwotę pożyczki i okres jej spłaty, a potem wypełnić wniosek. Należy w nim podać dane osobowe, miejsce zameldowania, numer telefonu komórkowego i rachunku bankowego, a także adres poczty e-mail. Potem otrzymujemy pięciocyfrowy kod PIN, za pomocą którego możemy się zalogować do naszego konta w serwisie Ofin.pl. Tam właśnie sprawdza się status pożyczki. Gdy będzie on pozytywny, trzeba jeszcze dokonać przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 grosza. Potem pożyczkodawca przelewa pieniądze na rachunek bankowy pożyczkobiorcy.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Ofin.pl?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaOfin
Adres wwwhttps://www.ofin.pl/
Marka istnieje od2008-11-12
Minimalny wiek pożyczkobiorcy21 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy70 lat
Minimalna kwota pożyczki100 zł
Maksymalna kwota pożyczki5000 zł
Minimalna kwota darmowej pożyczki100 zł
Maksymalna kwota darmowej pożyczki5000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki1 dzień
Maksymalny okres spłaty pożyczki2 miesiące
Minimalny okres spłaty darmowej pożyczki1 dzień
Maksymalny okres spłaty darmowej pożyczki2 miesiące
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaDARMOWA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaKRD
Przedsiębiorstwa powiązane z markąFerratum Bank p.l.c.