Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Niewielka pożyczka – informacje i opinie

12345
Niewielka pożyczka

O firmie pożyczkowej

Niewielka Pożyczka to kolejna marka w portfolio polskiej firmy Aventus Group Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku. To znany podmiot na polskim rynku pożyczek pozabankowych. Od razu trzeba jednak podkreślić, że serwis Niewielka Pożyczka został stworzony przez pośrednika pożyczkowego, ponieważ pieniądze pożycza tak naprawdę inna firma z Białegostoku. Mowa tu o PIXO Sp. z o.o. Właściciele marki Niewielka Pożyczka koncentruje się przede wszystkim na błyskawicznych pożyczkach niskokwotowych, które można wykorzystać, gdy pojawią się nieprzewidziane wydatki. Niewielka Pożyczka jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych i kieruje się kodeksem etycznym przygotowanym przez tę organizację.

Oferta pożyczek w Niewielka Pożyczka

Oferta platformy Niewielka Pożyczka nie jest skomplikowana, ale duża przejrzystość jest dla właściciela marki priorytetem. To prawdziwa niewielka pożyczka na niewielki potrzeby – takim właśnie hasłem promuje się platforma. Nowy klient może tam pożyczyć od 200 do 1 000 zł na okres od 10 do 30 dni. Należy podkreślić, że to pożyczka darmowa. Po jej terminowym spłaceniu można wnioskować o wyższą kwotę, która jest ustalana indywidualnie dla każdego klienta w zależności od jego zdolności kredytowej. Oferta jest skierowana do osób w wieku od 21 do 73 lat, które mają polskie obywatelstwo i stałe zatrudnienie, a także nie figurują w rejestrach dłużników.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Niewielka Pożyczka?

Marka Niewielka Pożyczka umożliwia załatwienie wszystkich formalności online. Na szczęście nie są one skomplikowane, a sam proces pożyczkowy trwa bardzo krótko. Najpierw wybieramy wysokość pożyczki i okres jej spłaty, a potem należy się zarejestrować w serwisie Niewielka Pożyczka. Do tego potrzebne jest wypełnienie wniosku z danymi osobowymi, adresem zameldowania i wysokością uzyskiwanych dochodów. Należy również wpisać numer telefonu i rachunku bankowego. Potem konieczne jest jeszcze potwierdzenie tożsamości. Można to zrobić za pomocą przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 grosza lub logując się na własny rachunek bankowy za pośrednictwem specjalnej aplikacji. Gdy wniosek zostanie zaakceptowany, pożyczkodawca przelewa pieniądze na konto pożyczkobiorcy w kilkanaście minut.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Niewielka Pożyczka?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaNiewielka pożyczka
Adres wwwhttps://niewielkapozyczka.pl/
Marka istnieje od2017-05-15
Minimalny wiek pożyczkobiorcy21 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy73 lata
Minimalna kwota pożyczki200 zł
Maksymalna kwota pożyczki3000 zł
Minimalna kwota darmowej pożyczki200 zł
Maksymalna kwota darmowej pożyczki3000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Maksymalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Minimalny okres spłaty darmowej pożyczki1 miesiąc
Maksymalny okres spłaty darmowej pożyczki1 miesiąc
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaDARMOWA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyTAK
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIG, KRD, ERIF
Przedsiębiorstwa powiązane z markąAventus Group Sp. z o.o.
TUSUMI Sp. z o.o.