Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Fellow Finance – informacje i opinie

12345
Fellow Finance

O firmie pożyczkowej

Fellow Finance to innowacyjna firma pożyczkowa należąca do grupy Taaleri Oyj, notowanej na helsińskiej giełdzie. Spółka podlega fińskiej Komisji Nadzoru Finansowego. Na polskim rynku Fellow Finance jest obecna od 2013 roku. Firma działa w branży pożyczek społecznościowych. Jej celem jest wsparcie klientów w znalezieniu odpowiednich warunki pożyczki oraz pozyskaniu inwestorów, którzy za rozsądny zysk pożyczą gotówkę. Warto dodać, że pożyczki społecznościowe już od kilku lata stają się coraz popularniejsze w Polsce i na świecie.

Oferta pożyczek w Fellow Finance

Marka Fellow Finance zajmuje się łączeniem pożyczkobiorców z pożyczkodawcami. W jej ofercie znajdziemy pożyczki w kwocie od 1 000 do 12 000 zł z okresem spłaty od 4 do 24 miesięcy. Oprocentowanie zobowiązania jest zawsze stałe i wynosi 10% w skali roku. Pożyczka może być przeznaczona na dowolny cel. Klient wnioskujący o pożyczkę jest zobowiązany do wniesienia opłaty administracyjnej, która wynosi maksymalnie 22% otwartego kapitału i jest doliczana do miesięcznej raty. Firma przewiduje w swojej ofercie możliwość przesunięcia raty o 14 dni oraz opcję wnioskowania o odroczenie raty.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Fellow Finance?

Firma Fellow Finance obecna jest przede wszystkim w internecie, dlatego wszystkie formalności możemy załatwić online. Po wejściu na stronę główną serwisu określamy kwotę i okres spłaty pożyczki. Następnie musimy wypełnić formularz informacyjny, w którym wpisujemy dane osobowe, adres e-mail, numer telefonu oraz konta bankowego. Po wysłaniu kwestionariusza należy skorzystać z usługi Kontomatik i zalogować się do swojego konta bankowego w celu weryfikacji danych. Następnie firma przesyła klientowi zindywidualizowaną ofertę pożyczkową, którą może on zaakceptować lub odrzucić. Gdy pożyczkobiorca zgadza się na warunki przesłane przez instytucję, pieniądze są przelewane na jego konto.

O pożyczkę w Fellow Finance mogą ubiegać się osoby będące obywatelami Polski, w wieku od 20 do 75 lat. Instytucja ta wymaga, aby konto bankowe klienta, podane przy rejestracji, istniało od minimum 3 miesięcy. Dodatkowo pożyczkobiorca nie może zalegać ze spłatą swoich zobowiązań i widnieć w rejestrach dłużników. Firma nie wymaga przesyłania żadnych dokumentów.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Fellow Finance?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaFellow Finance
Adres wwwhttp://fellowfinance.pl/
Marka istnieje od2014-04-24
Minimalny wiek pożyczkobiorcy20 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy75 lat
Minimalna kwota pożyczki1000 zł
Maksymalna kwota pożyczki24100 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki4 miesiące
Maksymalny okres spłaty pożyczki32 miesiące
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyTAK
Pożyczka ratalnaTAK
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIG, KRD, ERIF
Przedsiębiorstwa powiązane z markąFellow Finance Polska Sp. z o.o.