Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

wonga – informacje i opinie

12345
wonga

O firmie pożyczkowej

Wonga to doświadczona firma pożyczkowa, która rozpoczęła działalność w 2007 roku na brytyjskim rynku. Dziś to bardzo znana na całym świecie marka, która specjalizuje się w pożyczkach krótkoterminowych online. Wonga jest obecna na trzech kontynentach. W Polsce ten pożyczkodawca działa od kwietnia 2013 roku. Na początku Wonga koncentrowała się jedynie na mikropożyczkach, ale od 2015 roku oferuje także pożyczki ratalne. W 2016 roku Wonga nawiązała współpracę z programem Payback, dzięki któremu klienci, którzy spłacą pożyczkę w terminie, otrzymują punkty. Można je wymieniać na nagrody. W 2017 roku Wonga otrzymała Gwiazdę Jakości Obsługi od polskich konsumentów.

Oferta pożyczek w Wonga

W ofercie marki Wonga znajdują się zarówno pożyczki krótkoterminowe, jak i ratalne. W pierwszym przypadku można pożyczyć minimalnie 50 zł, a maksymalnie – 1500 zł na 60 dni. Wonga pobiera tutaj stałą opłatę 10 zł. Gdy potrzeba większej gotówki, można skorzystać z pożyczki ratalnej. Wtedy kwota pożyczki wzrasta do 10 000 zł, które można rozłożyć nawet na 24 raty spłacane co miesiąc. Warto podkreślić, że jeśli pożyczkobiorca zwróci pieniądze w ciągu 30 dni, nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Dotyczy to jednak tylko nowych klientów Wonga.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Wonga?

Wszystkie formalności w Wonga załatwia się online i są one całkowicie zautomatyzowane. Przed złożeniem wniosku o pożyczkę należy przygotować numer konta bankowego, na który Wonga przeleje pieniądze. Potrzebny będzie również numer dowodu osobistego, a także numer telefonu komórkowego, który zostanie wykorzystany do weryfikacji wnioskodawcy. Kolejny krok to wybranie za pomocą suwaków na stronie internetowej Wonga kwoty pożyczki oraz okresu jej spłaty. Następnie konieczne jest wypełnienie wniosku o pożyczkę, w którym trzeba podać swoje dane. Pożyczkodawca musi jeszcze dokonać weryfikacji tożsamości wnioskodawcy. W tym celu należy wykonać z własnego konta bankowego przelew weryfikacyjny na kwotę 10 groszy. Po pozytywnej weryfikacji (Wonga sprawdza rejestry dłużników) należy zapoznać się z warunkami umowy, a potem podpisać ją elektronicznie lub wybrać wersję tradycyjną (papierową). Kilkanaście minut później pieniądze zostają przelane na konto bankowe pożyczkobiorcy.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Wonga?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

Nazwawonga
Adres wwwhttps://www.wonga.pl/
Marka istnieje od2007-08-23
Minimalny wiek pożyczkobiorcy18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez ograniczeń
Minimalna kwota pożyczki200 zł
Maksymalna kwota pożyczki20000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Maksymalny okres spłaty pożyczki48 miesięcy
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaTAK
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, BIG, KRD, ERIF
Przedsiębiorstwa powiązane z markąWonga.pl Sp. z o.o.