Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

GetBucks – informacje i opinie

12345
GetBucks

O firmie pożyczkowej

GetBucks należy do holdingu Mybucks S.A., który ma swoją siedzibę w Lilongwe w Malawi (wschodnia Afryka). Firma działa na światowym rynku finansowym od 2011 roku i jest obecna w wielu państwach. W Polsce GetBucks działa od 2015 roku i ma swoją siedzibę w Warszawie. Na czele firmy stoją dwie osoby: Gideon Johannes Verster i Adrian Wilhelm Vahle. W naszym kraju GetBucks należy do Polskiego Związku Instytucji Finansowych. Pożyczkodawca korzysta z najnowszych technologii fintech, co sprawia, że obsługa klienta jest błyskawiczna i wygodna. A co z ofertą pożyczek? Sprawdzamy.

Oferta pożyczek w GetBucks

GetBucks specjalizuje się w szybkich pożyczkach krótkoterminowych przez internet. Można tam pożyczyć od 200 do 4 000 zł na okres od tygodnia do 30 dni. Należy jednak podkreślić, że dla nowych klientów pierwsza pożyczka jest dostępna tylko w wysokości 1 100 zł. Niestety, nie znajdziemy w ofercie GetBucks darmowej pożyczki dla nowych klientów, jak to jest w przypadku wielu innych firm pożyczkowych. Za to GetBucks propaguje zasadę odpowiedzialnego pożyczania, co z jednej strony oznacza brak różnych kruczków prawnych w umowach i przejrzystość oferty, ale z drugiej – weryfikuje klientów w rejestrach dłużników. Pożyczka w GetBucks jest dostępna dla osób w wieku od 20 do 70 lat.

Jak zaciągnąć pożyczkę w GetBucks?

W GetBucks wszystkie formalności załatwia się online. Do zaciągnięcia pożyczki można także wykorzystać aplikację mobilną. Na stronie głównej www pożyczkodawcy należy wybrać za pomocą przycisków wybraną kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty. Obok pojawia się dokładna informacja na temat kosztów, rzeczywistego oprocentowania RRSO i całkowitej kwoty do oddania. Należy zarejestrować się w GetBucks, a we wniosku o pożyczkę podać dane i informacje o zarobkach oraz zatrudnieniu. Za pomocą aplikacji Kontomatik pożyczkodawca weryfikuje klienta i jednocześnie dokonuje jego oceny zdolności kredytowej (scoring). Po pozytywnej weryfikacji pieniądze z pożyczki są przelewane na konto klienta.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w GetBucks?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaGetBucks
Adres wwwhttps://pl.getbucks.com/
Marka istnieje od2015-01-01
Minimalny wiek pożyczkobiorcy20 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy70 lat
Minimalna kwota pożyczki200 zł
Maksymalna kwota pożyczki4000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki7 dni
Maksymalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, BIG, KRD, ERIF, ZBP
Przedsiębiorstwa powiązane z markąGETBUCKS POLAND Sp. z o.o.