Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

KasaTAK! – informacje i opinie

12345
KasaTAK!

O firmie pożyczkowej

Kasatak to firma pożyczkowa należąca do międzynarodowej firmy Ferratum Group, bardzo dobrze znanej na polskim rynku z wielu ciekawych projektów finansowych. To grupa, która jest największą w Europie instytucją oferującą pożyczki za pośrednictwem telefonu komórkowego oraz internetu. Spółka funkcjonuje na rynku już od 2005 roku. Obecnie swoją działalność prowadzi w 23 krajach, m.in. w Hiszpanii, Francji, Norwegii i Niemczech. Kasatak specjalizuje się w udzielaniu krótkoterminowych oraz ratalnych pożyczek.

Oferta pożyczek w Kasatak

Marka Kasatak w ofercie dla stałych klientów posiada pożyczki w kwocie od 1 000 do 10 000 zł z okresem spłaty od 6 do 24 miesięcy. Dla nowych klientów, którzy nigdy nie korzystali z usług tej firmy, przygotowano specjalną propozycję „Pierwsza pożyczka za darmo”. W tej opcji można pożyczyć kwotę od 100 do 2 000 zł z terminem spłaty 15 lub 30 dni, nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych kosztów. Gotówka może być przeznaczona na dowolny cel. W swojej ofercie firma udostępnia możliwość przedłużenia terminu spłaty zobowiązania. Można z tego skorzystać maksymalnie dwa razy. Termin zostanie przesunięty o taki sam okres, na jaki została wzięta pożyczka.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Kasata?

Firma Kasatak prowadzi swoją działalność poprzez serwis internetowy. Aby skorzystać z usług tej instytucji, należy wejść na jej stronę www i tam wypełnić formularz informacyjny. Po określeniu kwoty i terminu spłaty pożyczki uzupełniamy dane osobowe i kontaktowe. Wniosek można również przesłać za pomocą wiadomości tekstowej SMS na numer 7043. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji pożyczkowej klient musi jeszcze wykonać przelew weryfikacyjny ze swojego konta bankowego na symboliczną kwotę 1 grosza. W niektórych przypadkach firma wymaga od pożyczkobiorcy przesłania skanu lub zdjęcia dowodu osobistego. Pieniądze są przelewane na rachunek pożyczkobiorcy dopiero po zatwierdzeniu przelewu weryfikacyjnego. Umowa wraz z formularzem spłaty pożyczki jest przesyłana Pocztą Polską.

O pożyczkę w Kasatak mogą się ubiegać osoby w wieku od 21 do 70 lat. Dodatkowo klienci wnioskujący o zobowiązanie nie mogą mieć opóźnień w spłacie innych pożyczek oraz widnieć w rejestrach dłużników.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę Kasata?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaKasaTAK!
Adres wwwhttps://www.kasatak.pl/
Marka istnieje od2012-11-16
Minimalny wiek pożyczkobiorcy21 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy70 lat
Minimalna kwota pożyczki1000 zł
Maksymalna kwota pożyczki15000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki6 miesięcy
Maksymalny okres spłaty pożyczki48 miesięcy
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaTAK
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, BIG, KRD, ERIF
Przedsiębiorstwa powiązane z markąFerratum Bank p.l.c.