Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Credit.pl – informacje i opinie

12345
Credit.pl

O firmie pożyczkowej

Credit to firma pożyczkowa należąca do spółki Nordecum pochodzącej z Estonii. Na rynku polskim grupa działa od 2015 roku, funkcjonuje również na w Estonii i na Litwie. Marka Credit należy do Związku Firm Pożyczkowych, co daję gwarancję pożyczenia pieniędzy ze sprawdzonego źródła. Firma zajmuje się udzielaniem krótkoterminowych pożyczek, działa przez internet.

Oferta pożyczek w Credit

Firma Credit w swojej ofercie dla stałych klientów posiada pożyczki w kwocie od 100 do 4 000 zł z terminem spłaty od 1 do 30 dni. Pożyczkobiorcy, którzy pierwszy raz korzystają z usług tej instytucji, mają dostęp do promocyjnej darmowej pożyczki. W tej ofercie mogą wnioskować o kwotę do 2 000 zł z terminem płatności do 30 dni, nie ponosząc żadnych opłat i kosztów. Po terminowym spłaceniu dwóch pierwszych zobowiązań klient może wnioskować o wyższą kwotę – do 2 500 zł. Po każdej spłaconej pożyczce staje się dostępna coraz wyższa kwota, aż do osiągnięcia maksymalnego poziomu 4 000 zł. Za odpowiednią opłatą Credit umożliwia swoim klientom przedłużenie okresu spłaty zobowiązania o 5, 15 lub 30 dni. Gotówka z pożyczki może być przeznaczona na dowolny cel.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Credit?

Firma Credit prowadzi działalność za pomocą serwisu internetowego, w związku z tym klienci, którzy chcą skorzystać z jej usług, wszystkie formalności muszą załatwić online. Nowi klienci, przed złożeniem wniosku pożyczkowego, muszą dokonać rejestracji na stronie internetowej firmy. W formularzu należy podać dane osobowe, adres e-mail, oraz numer telefonu i konta bankowego. Następnie pożyczkobiorca musi dokonać weryfikacji. Może to zrobić za pomocą przelewu na kwotę 1 grosza lub skorzystać z aplikacji Instantor, logując się wtedy przez ten system do własnego konta bankowego. Po rejestracji klient może wybrać kwotę i termin spłaty pożyczki oraz uzupełnić i wysłać wniosek pożyczkowy. Po analizie danych zawartych w formularzu Credit informuje klienta o decyzji pożyczkowej. Jeśli jest pozytywna, pieniądze zostają przelane na rachunek bankowy pożyczkobiorcy.

O pożyczkę w Credit mogą się ubiegać osoby będące obywatelami Polski, w wieku od 21 do 65 lat. Dodatkowo nie mogą one posiadać opóźnień w spłacie innych zobowiązań i widnieć w rejestrach dłużników.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Credit?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaCredit.pl
Adres wwwhttps://credit.pl/
Marka istnieje od2003-08-13
Minimalny wiek pożyczkobiorcy21 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy65 lat
Minimalna kwota pożyczki100 zł
Maksymalna kwota pożyczki5000 zł
Minimalna kwota darmowej pożyczki100 zł
Maksymalna kwota darmowej pożyczki5000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Maksymalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Minimalny okres spłaty darmowej pożyczki1 miesiąc
Maksymalny okres spłaty darmowej pożyczki1 miesiąc
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaDARMOWA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, BIG, KRD, ZBP
Przedsiębiorstwa powiązane z markąNordecum Sp. z o.o.