Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Ranking chwilówek – kwiecień 2018

Wykres do rankingu

Przeglądasz ranking z kwietnia 2018. Zobacz też najnowszy ranking chwilówek – wrzesień/październik 2018.

Z dziennikarskiego obowiązku, uzupełniamy serię rankingów szybkich pożyczek – przedstawiamy kwietniowy ranking chwilówek.

Dlaczego tylko z dziennikarskiego obowiązku? Otóż dlatego, że od poprzedniego miesiąca, ranking prawie w ogóle się nie zmienił, całe podium wygląda identycznie. Doszło jedynie do drobnych zmian na dalszych miejscach rankingu.

Można było się takiej sytuacji spodziewać, firmy pożyczkowe wprowadzały zmiany w ofertach chwilówek w marcu, przed Świętami Wielkanocnymi. Na Święta (które dla branży pożyczkowej są prawdziwymi finansowymi żniwami) wszystko było już dopięte na ostatni guzik. Po Świętach natomiast, w okresie pożyczkowej stagnacji, żadne rewolucje w ofertach już nie nastąpiły i mamy do dyspozycji cały czas te same oferty.

Wyniki rankingu

Przypomnijmy więc marcowo-kwietniowe podium:

Pierwsze miejsce – lendon.pl – znana i lubiana marka pożyczkowa bardzo dobrze oceniana przez klientów. Dużym zainteresowanie cieszą się jej darmowe chwilówki, których kwota może wynieść do 2500 zł a okres spłaty to 45 dni. Cały proces wnioskowania o pożyczkę przeprowadzany jest w pełni online. Pożyczkę może otrzymać każda osoba w przedziale wiekowym od 18 do 70 lat, choć oczywiście nie każdy może otrzymać taką samą, maksymalną kwotę.

Na miejscu drugim – pożyczkomat.pl
– nie mniej znana i nie mniej lubiana marka. Na pożyczkę może tutaj liczyć każda pełnoletnia osoba, nie ma żadnych ogranoczeń wiekowych. Cały proces realizowany jest całkowicie przez internet. Na początku można wnioskować o kwotę 1500 zł, a później, z każdą kolejną pożyczką o większe kwoty, maksymalnie nawet o 7500 zł.

Pozycja trzecia – szybkagotowka.pl – firma kusząca wysoką kwotą pożyczki: 6 tys. zł, a dla stałych klientów nawet 7 tys. zł oraz długim okresem spłaty: do 65 dni. Firma solidna choć ciągle jeszcze niezbyt rozpoznawalna jako marka. Poczyniła jednak spore postępy na przestrzeni ostatnich miesięcy, lifting przeszła np. strona główna serwisu.

Kompletny kwietniowy ranking (z drobnymi przetasowaniami w stosunku do marca) – poniżej: