Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

VIA SMS – informacje i opinie

12345
VIA SMS

VIA SMS PL Sp. z o.o. jest częścią VIA SMS Group, która oferuje swoje usługi nie tylko na polskim rynku, ale również na Łotwie, Litwie, w Czechach, Szwecji oraz Hiszpanii.

W VIA SMS PL masz możliwość pożyczenia pieniędzy nawet w ciągu 15 minut na kwotę do 4000 zł, są to tzw. szybkie pożyczki, które firma udziela na uproszczonych zasadach na okres czasu do 30 dni. Zaciągając pierwszą pożyczkę na viasms.pl nie wnosisz żadnych opłat, a oprocentowanie wynosi 0%. Natomiast za każdą następną ponosisz opłaty przygotowawcze oraz RRSO. Istotne jest również to, że pierwsza pożyczka nie może przekroczyć kwoty 1500 zł, a kwota każdej kolejnej zostaje podwyższona po 7 dniach spłaty poprzedniej pożyczki o 500 zł. Ta kwota wzrasta maksymalnie do 4000 zł. W przypadku złożenia wniosku o nową pożyczkę przed upływem 7 dni limit kwoty nowej pożyczki pozostaje ten sam.

Należy pamiętać, że można wziąć tylko jedną pożyczkę i dopiero po jej spłaceniu starać się o następną. Spłaty pożyczki dokonuje się za pomocą przelewu środków na wskazany przez firmę rachunek bankowy. W przypadku niespłacenia pożyczki w terminie firma wyciąga konsekwencje, które są zawarte w umowie zawieranej między klientem a firmą. Niedotrzymanie określonego terminu spłaty pożyczki ma wpływ na historię kredytową.

Pożyczona kwota będzie dostępna na Twoim koncie bankowym od razu, po rozpatrzeniu Twojego wniosku, jeśli posiadasz konto w jednym z wymienionych na stronie firmy banków. W przypadku, jeśli nie znajdziesz swojego banku na tej liście, pieniądze będą przysłane maksymalnie po trzech dniach od momentu rozpatrzenia wniosku.

Dodatkowo, będąc stałym klientem firmy VIA SMS PL można zarobić dodatkowe pieniądze. Możliwe to jest w przypadku zaproszenia znajomego, który też weźmie pożyczkę. Za każdą zaproszoną osobę klient dostaje 50 zł. Im więcej znajomych weźmie pożyczkę, tym więcej pieniędzy dostaje dany klient. Więcej szczegółów na stronie www.viasms.pl.

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaVIA SMS
Adres wwwhttps://www.viasms.pl/
Marka istnieje od2010-04-05
Minimalny wiek pożyczkobiorcy20 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy72 lata
Minimalna kwota pożyczki100 zł
Maksymalna kwota pożyczki4000 zł
Minimalna kwota darmowej pożyczki100 zł
Maksymalna kwota darmowej pożyczki4000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Maksymalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Minimalny okres spłaty darmowej pożyczki1 miesiąc
Maksymalny okres spłaty darmowej pożyczki1 miesiąc
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaDARMOWA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, BIG, KRD, ERIF
Przedsiębiorstwa powiązane z markąVIA SMS PL Sp. z o.o.
Affizzy Sp. z o.o.