Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Zaliczka – informacje i opinie

12345
Zaliczka

O firmie pożyczkowej

Zaliczka.pl to nowe wcielenie marki Cashper, która niegdyś należała do Novum Bank i obecna była w kilku krajach europejskich. Stąd oferta jest również nieco podobna do Cashper. Do życia została jednak powołana spółka Zaliczka z siedzibą w Warszawie i to właśnie na jej działalności skupimy tutaj naszą uwagę. W każdym razie mamy do czynienia z podmiotem, który ma duże doświadczenie na rynku pożyczek pozabankowych i to nie tylko polskim. Zaliczka.pl stawia wyraźnie na prostotę i wysoką przejrzystość oferty. Nawet strona internetowa pożyczkodawcy jest tak zbudowana, aby nie odwracać uwagi od istoty oferty, czyli od pożyczki.

Oferta pożyczek w Zaliczka.pl

Zaliczka.pl to tak naprawdę prosta oferta, która koncentruje się na jednym rodzaju pożyczek – chodzi o krótkoterminowe chwilówki. Nie znajdziemy tam na przykład pożyczek ratalnych, które wprowadza coraz więcej pożyczkodawców pozabankowych. Nie ma również pierwszej pożyczki darmowej dla nowych klientów, do czego przyzwyczaiło nas wiele firm pożyczkowych. W Zaliczka.pl można pożyczyć od 100 do 2 000 zł. Przy czym należy zwrócić uwagę, że pożyczając do 1 000 zł, mamy do wyboru dwa okresy spłaty – 15 i 30 dni, natomiast powyżej tej kwoty pozostaje już tylko okres spłaty 30 dni. Wydaje się, że pożyczkodawca w ten sposób stara się chronić klientów przed nadmiernym obciążeniem wynikającym z konieczności jednorazowej spłaty zbyt wysokiej kwoty.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Zaliczka.pl?

W Zaliczka.pl załatwia się wszystkie formalności online. Wystarczy wybrać na stronie głównej serwisu kwotę pożyczki oraz termin spłaty, a potem należy złożyć wniosek o pożyczkę. Jeśli jesteśmy nowymi klientami, należy dokonać rejestracji, podając własne dane osobowe, informację o zatrudnieniu i uzyskiwanych dochodach, numer telefonu i numer konta bankowego. Potem konieczne jest jeszcze potwierdzenie rachunku w banku. Wykonuje się to za pomocą darmowej aplikacji Instantor, poprzez którą należy zalogować się na koncie. Pożyczkodawca sprawdza klientów w rejestrze dłużników. Gdy weryfikacja zakończy się pozytywnie, wiadomość w formie SMS-a przyjdzie na telefon wnioskodawcy, a pieniądze zostaną przelane w ciągu pół godziny na konto bankowe klienta. Od drugiej pożyczki wniosek można składać także za pomocą wiadomości SMS.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Zaliczka.pl?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaZaliczka
Adres wwwhttps://www.zaliczka.pl/
Marka istnieje od2012-02-16
Minimalna kwota pożyczki100 zł
Maksymalna kwota pożyczki2000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Maksymalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIG
Przedsiębiorstwa powiązane z markąZaliczka Sp. z o.o.