Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

PROFI CREDIT – informacje i opinie

12345
PROFI CREDIT

O firmie pożyczkowej

Profi Credit to firma pożyczkowa należąca do Profireal Group, spółki działającej w Czechach, Słowacji, Bułgarii, Rosji oraz na Filipinach. Instytucja na rynku polskim funkcjonuje już od 2004 roku i jest uznawana za jedną z największych firm pożyczkowych. Profi Credit prowadzi swoja działalność przez internet, ale posiada również rozbudowaną sieć placówek. Firma udziela pożyczek ratalnych, a swoją aktywność opiera przede wszystkim na zaufaniu klienta, stawiając na szybkość i prostotę oferty. W lutym 2017 roku Profi Credit zajęła 1 miejsce w rankingu pożyczek pozabankowych na duże kwoty, publikowanym przez znany serwis branżowy.

Oferta pożyczek w Profi Credit

Firma Profi Credit w swojej ofercie posiada pożyczki w kwocie od 500 do 25 000 zł z okresem spłaty do 36 miesięcy. Zobowiązanie w kwocie do 9 000 udzielane jest bez zaświadczenia od pracodawcy. Aby otrzymać taką pożyczkę, wystarczy oświadczenie o dochodach. Firma posiada w swojej ofercie również pożyczki dla przedsiębiorców. Mogą oni zaciągnąć zobowiązanie w kwocie od 500 do 6 000 zł z okresem spłaty od 3 do 24 miesięcy.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Profi Credit?

Aby otrzymać pożyczkę w Profi Credit, należy wejść na stronę www firmy i tam zostawić swoje dane kontaktowe (imię i numer telefonu). Następnie z klientem kontaktuje się konsultant firmy. Podczas rozmowy pożyczkobiorca musi podać dane na temat swoich dochodów i zatrudnienia. Na podstawie otrzymanych informacji doradca przedstawia ofertę pożyczkową, indywidualnie dostosowaną do możliwości klienta. Gdy warunki pożyczki zostają zaakceptowane przez pożyczkobiorcę, Profi Credit przygotowuje wniosek pożyczkowy. Dokument ten należy zatwierdzić i podpisać w oddziale instytucji. Można również umówić się z doradcą pożyczkowym na wizytę domową i na miejscu podpisać dokumenty. Po załatwieniu wszystkich formalności pieniądze zostają przelane na konto pożyczkobiorcy.

O pożyczkę w firmie Profi Credit mogą ubiegać się osoby będące obywatelami Polski, w wieku od 18 do 80 lat. Natomiast o maksymalną kwotę pożyczki można starać się dopiero po ukończeniu 30. roku życia. Firma nie wymaga zaświadczeń o zarobkach, jednak oczekuje potwierdzenia regularnej płatności (np. za energię elektryczną). Profi Credit nie sprawdza swoich klientów w BIK.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Profi Credit?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaPROFI CREDIT
Adres wwwhttps://proficredit.pl/
Marka istnieje od2006-12-29
Minimalny wiek pożyczkobiorcy18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy80 lat
Minimalna kwota pożyczki1000 zł
Maksymalna kwota pożyczki25000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Maksymalny okres spłaty pożyczki36 miesięcy
Pożyczka w pełni onlineNIE
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaTAK
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, BIG, KRD, ERIF, ZBP
Przedsiębiorstwa powiązane z markąPROFI CREDIT Polska S.A.