Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

SuperGrosz – informacje i opinie

12345
SuperGrosz

O firmie pożyczkowej

SuperGrosz to firma pożyczkowa należąca do grupy z polskim kapitałem SuperGrosz Sp. z o.o. Marka istnieje na rynku finansowym od 2015 roku. Firma zajmuje się udzielaniem krótkoterminowych pożyczek pozabankowych oraz zobowiązań ratalnych. Swoja działalność koncentruje na rozwiązywaniu problemów finansowych Polaków, stawia na szybkość i bezpieczeństwo oraz przejrzystość warunków pożyczki.

Oferta pożyczek w SuperGrosz

Firma SuperGrosz ma w swojej ofercie pożyczkę dla stałych klientów. W jej ramach mogą oni pożyczyć kwotę od 1 000 do 20 000 zł z okresem spłaty od 10 do 50 miesięcy. Aktualine skorzystać można z pożyczki „Super promocja”, która polega na obniżeniu prowizji poprzez udzielenie upustu w wysokości od 20% do 100% prowizji przewidzianej w standardowym cenniku. Upust jest uzależniony od kwoty i okresu kredytowania. Pożyczka może być przeznaczona na dowolny cel.

Jak zaciągnąć pożyczkę w SuperGrosz?

Firma SuperGrosz prowadzi swoją działalność w internecie, w związku z tym wszystkie formalności możemy załatwić online. Najpierw należy wejść na stronę www pożyczkodawcy i wybrać kwotę oraz okres spłaty pożyczki. Następnie musimy wypełnić formularz informacyjny, w którym wpisujemy dane kontaktowe, adres e-mail, numer telefonu i konta bankowego oraz wysokość dochodu miesięcznego. Po wysłaniu wniosku klient musi jeszcze dokonać weryfikacji danych. Może to zrobić na kilka sposobów. Pierwszym z nich jest logowanie do swojego konta bankowego poprzez system Konto X. Druga metoda to przelew weryfikacyjny na symboliczną kwotę 1 zł. Trzeci sposób jest korzystny dla osób, które nie mają rachunku bankowego. Polega on na tym, że po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pożyczkobiorca otrzymuje na swój numer telefonu specjalny kod, który należy wraz z dowodem osobistym okazać podczas odbioru pieniędzy w urzędzie pocztowym. Klientom, którzy skorzystali z innych metod weryfikacji i posiadają konto bankowe, firma przesyła pieniądze przelewem.

O pożyczkę w firmie SuperGrosz mogą ubiegać się osoby będące obywatelami Polski, które ukończyły co najmniej 21 lat. Instytucja nie ma ustalonej górnej granicy wieku. Dodatkowo klienci nie mogą mieć opóźnień w spłacie innych zobowiązań i widnieć w rejestrach dłużników. Firma weryfikuje swoich klientów w BIK i BIG. SuperGrosz nie wymaga przesyłania żadnych dokumentów.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę SuperGrosz?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaSuperGrosz
Adres wwwhttps://supergrosz.pl/
Marka istnieje od2015-08-03
Minimalny wiek pożyczkobiorcy21 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy80 lat
Minimalna kwota pożyczki1000 zł
Maksymalna kwota pożyczki20000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki10 miesięcy
Maksymalny okres spłaty pożyczki50 miesięcy
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaTAK
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIG, KRD, ERIF
Przedsiębiorstwa powiązane z markąSuperGrosz Sp. z o.o.