Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

KredytOK – informacje i opinie

12345
KredytOK

O firmie pożyczkowej

KredytOK to firma pożyczkowa należąca do grupy Capital Service S.A. z siedzibą w Ostrołęce. W Polsce instytucja ta działa w sektorze usług finansowych już od 1999 roku. Obecnie posiada ponad 100 oddziałów stacjonarnych, poprzez, które udziela pożyczek krótkoterminowych oraz ratalnych. Capital Service S.A. jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, która zrzesza kilkadziesiąt wiodących przedsiębiorstw z rynku finansowego w Polsce. Firma funkcjonuje na podstawie Zasad Dobrych Praktyk KPF i doceniana jest na rynku pożyczek pozabankowych.

Oferta pożyczek w KredytOK

W ofercie firmy KredytOK znajdziemy trzy różne pożyczki. Pierwsza z nich to tzw. chwilówka. W ramach tej propozycji można pożyczyć maksymalnie 1 500 zł z okresem spłaty od 20 do 40 dni. Kolejna oferta instytucji jest skierowana do osób starszych – „Senior ratka”. Posiadając dochód z tytułu renty lub emerytury, można wziąć zobowiązanie w kwocie od 300 do 2 000 zł z okresem spłaty od 3 do 24 miesięcy. Trzecia wersja pożyczki to „Miła ratka”, gdzie klient może pożyczyć maksymalnie aż 15 000 zł z okresem spłaty od 6 do 23 miesięcy. W swojej ofercie KredytOK ma również pożyczkę dla nowych klientów w wysokości 3 000 zł na 30 dni bez żadnych dodatkowych kosztów. Każda z pożyczek oferowanych przez KredytOK może zostać przeznaczona na dowolny cel.

Jak wziąć pożyczkę w KredytOK?

Pożyczkę w KredytOK można wziąć na kilka sposobów. Pierwszy z nich polega na skorzystaniu ze strony www firmy i wypełnieniu tam formularza rejestracyjnego, w którym musimy wpisać dane osobowe, adres e-mail oraz numer telefonu. Potem trzeba poczekać na kontakt telefoniczny z doradcą KredytOK, który po krótkiej rozmowie przedstawi nam ofertę pożyczki. Następnie po zaakceptowaniu warunków jest ustalany wygodny termin spotkania w oddziale w celu dopełnienia formalności i podpisania umowy pożyczki. Emeryci i renciści mogą wziąć zobowiązanie, załatwiając wszystkie formalności telefonicznie, bez konieczności odwiedzania oddziału. Gotówka może być odebrana w Banku Pocztowym lub na poczcie. Pożyczka może być również udzielona bezpośrednio w jednej z wybranych placówek KredytOK. Firma nie wymaga od swoich klientów przesyłania dokumentu tożsamości, a także wykonywania przelewu weryfikacyjnego.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w KredytOK?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaKredytOK
Adres wwwhttps://kredytok.pl/
Marka istnieje od2007-01-19
Minimalna kwota pożyczki200 zł
Maksymalna kwota pożyczki15000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki6 miesięcy
Maksymalny okres spłaty pożyczki48 miesięcy
Pożyczka w pełni onlineNIE
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaTAK
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, BIG, KRD, ERIF, ZBP
Przedsiębiorstwa powiązane z markąCapital Service S.A.