Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Ranking chwilówek – wrzesień/październik 2018

Wykres do rankingu

Z przyjemnością prezentujemy najnowszy ranking szybkich pożyczek na miesiące wrzesień i październik 2018.
Stali czytelnicy na pewno zauważą, że to pierwsze zestawienie chwilówek jakie tworzymy w ujęciu dwumiesięcznym. Wynika to z faktu, że dynamika na rynku pożyczek nie jest aż tak duża, jak jeszcze rok temu, przekonaliśmy się o tym przy okazji ostatnich rankingów. Oferty pożyczek nie zmieniają się zbyt często a firmy pożyczkowe mają ugruntowaną pozycję i opinię wśród klientów. Dlatego też, postanowiliśmy tworzyć nasze zestawienie chwilówek nieco rzadziej i rekomendować firmy pożyczkowe w ujęciu przyszłych dwóch miesięcy. Zwłaszcza, że wrzesień i październik na pewno będą do siebie bardzo podobne i nic zaskakującego nas w branży pozabankowej nie czeka.

Dopiero kolejne miesiące na które pojawi się następny nasz ranking – listopad i grudzień – przynieść mogą pożyczkowe trzęsienie ziemi w związku z przedświątecznym szałem zakupowym. Już teraz przygotowujemy spore zmiany w metodyce tworzenia naszego zestawienia, tak abyśmy mogli jeszcze lepiej doradzić, gdzie warto sięgnąć po dodatkowe źródło finansowania w momencie gdy kredyt bankowy jest dla nas nieosiągalny.

Oczywiście, jeśli dynamika rynku ponownie zacznie zaskakiwać, wrócimy do comiesięcznego cyklu tworzenia rankingu chwilówek. Cały czas trzymamy rękę na pulsie i reagujemy na bieżącą sytuację w branży pozabankowej.

A tymczasem, wracając już do rankingu najnowszego – sporo zmian. Jeden spadek z podium, zamiana miejsc w pierwszej dziesiątce i duże przetasowania na dalszych pozycjach.

Wyniki rankingu chwilówek – pożyczek

Zwycięzca rankingu – lendon.pl. Pożyczkodawca będący niezachwianym liderem naszego zestawienia od wielu, wielu miesięcy. Bardzo korzystna oferta, bardzo uczciwe warunki, bardzo dobra opinia pożyczkobiorców. Pierwsza pożyczka oczywiście darmowa!

Miejsce drugie – vivus.pl. również weteran – zarówno w naszym rankingu chwilówek jak i na polskim rynku ofert. Od wielu już lat udziela Polakom pożyczek na atrakcyjnych (przynajmniej jak na realia pozabankowe) warunkach.

Pozycja trzecia – szybkagotówka.pl. Firma która w lutym była zwycięzcą naszego rankingu, później niestety spadła z podium. Widać jednak, że marka jest konsekwentnie i umiejętnie budowana i nie da łatwo za wygraną. Wielki powrót na podium po sześciu miesiącach.

Kompletny ranking chwilówek na miesiące wrzesień/październik 2018, z uwzględnieniem miejsc poza podium, jak zawsze prezentujemy poniżej: