Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

POLOżyczka – informacje i opinie

12345
POLOżyczka

O firmie pożyczkowej

POLOżyczka to marka pożyczkowa należąca go grupy Solven Finance, znanej korporacji z polskim kapitałem. Siedziba instytucji mieści się w Szczecinie, jednak swoją działalność firma prowadzi głównie w internecie. POLOżyczka zajmuje się udzielaniem krótkoterminowych pożyczek, oferuje innowacyjne rozwiązania oparte na nowych technologiach i zapewnia przejrzyste procedury.

Oferta pożyczek w POLOżyczka

POLOżyczka w swojej ofercie posiada pożyczki kwocie od 300 do 5 000 zł, natomiast dostępny okres spłaty to maksymalnie 30 dni. Firma ma specjalną propozycję dla nowych klientów. Mogą oni pożyczyć kwotę do 1 000 zł i spłacić ją po 30 dniach bez żadnych kosztów. Ostateczny limit pożyczkowy jest ustalany po indywidualnej weryfikacji wniosku pożyczkowego. Dodatkowo POLOżyczka umożliwia klientom przedłużenie spłaty pożyczki o 7, 14 lub 30 dni.

Jak zaciągnąć pożyczkę w POLOżyczka?

Marka POLOżyczka udziela pożyczek przez internet, w związku z tym wszystkie formalności załatwiamy online. Po wejściu na stronę serwisu nowi klienci muszą się zarejestrować. W formularzu należy podać dane osobowe, adres e-mail oraz numer telefonu. Po zarejestrowaniu otrzymujemy kod na numer telefonu i możemy zalogować się do swojego konta, gdzie mamy możliwość złożenia wniosku pożyczkowego. W pierwszej kolejności należy wybrać kwotę i termin spłaty pożyczki, następnie należy uzupełnić formularz. Tutaj musimy wpisać numer konta oraz dane na temat otrzymywanych dochodów i zatrudnienia. Po przesłaniu wniosku należy zaczekać na decyzję pożyczkową. Gdy będzie pozytywna, pieniądze zostają przelane na konto pożyczkobiorcy w kilkanaście minut.

POLOżyczka nie wymaga wykonywania przelewu weryfikacyjnego, wystarczy poprzez aplikację połączyć się z własnym systemem bankowym.

O pożyczkę w serwisie POLOżyczka mogą wnioskować osoby będące obywatelami Polski, w wieku 18-76 lat. Wnioskodawcy muszą posiadać dochód lub stałe zatrudnienie oraz telefon komórkowy, dostęp do internetu i rachunek w banku. Dodatkowo nie mogą mieć żadnych zadłużeń w spłacie innych zobowiązań i widnieć w rejestrach dłużników. Firma nie wymaga przesyłania dokumentów potwierdzających zatrudnienie, wystarczy podanie takich informacji w formularzu.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w POLOżyczka?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaPOLOżyczka
Adres wwwhttps://polozyczka.pl/
Marka istnieje od2016-05-20
Minimalny wiek pożyczkobiorcy18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy76 lat
Minimalna kwota pożyczki500 zł
Maksymalna kwota pożyczki8000 zł
Minimalna kwota darmowej pożyczki500 zł
Maksymalna kwota darmowej pożyczki8000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki1 dzień
Maksymalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Minimalny okres spłaty darmowej pożyczki1 dzień
Maksymalny okres spłaty darmowej pożyczki1 miesiąc
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaDARMOWA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyTAK
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIG, KRD
Przedsiębiorstwa powiązane z markąSOLVEN Finance Sp. z o.o.