Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

SMS365 – informacje i opinie

12345
SMS365

O firmie pożyczkowej

SMS365 to firma pożyczkowa należąca do grupy Midway Invest Sp. z o.o., która w Polsce działa już od 2009 roku. Na czele spółki stoją Karichev Konstantin, Melnikov Evgeniy, Ahmetovs Sergejs, Lyasevich Vyatcheslav i Ahmetovs Aleksandrs. Po wejściu w życie ustawy antylichwiarskiej firma zmieniła swój sposób działalności – stała się pośrednikiem finansowym i przyjęła nazwę „broker nowej generacji”. Marka SMS365 zajmuje się udzielaniem krótkoterminowych pożyczek przez internet.

Oferta pożyczek w SMS365

SMS365 w swojej ofercie posiada pożyczki w kwocie od 200 do 3 000 zł z terminem spłaty od 15 do 30 dni. Nowi klienci, którzy nigdy nie korzystali z usług tej firmy, mogą wnioskować o zobowiązanie w kwocie do 900 zł z terminem spłaty 15 lub 30 dni, ale nie jest to oferta darmowa. Uregulowane w terminie zobowiązanie daje klientowi możliwość wnioskowania o wyższą kwotę – 900 zł. Po każdej spłaconej pożyczce kolejna może być wyższa, aż do maksymalnej kwoty 3 000 zł.
Firma umożliwia refinansowanie pożyczki poprzez zaciągnięcie kolejnego zobowiązania u swojego partnera i spłacenie bieżącego. Klient ponosi koszty refinansowania, które są ustalane indywidualnie i zależą od wysokości pożyczki oraz okresu trwania zobowiązanie refinansującego.

Jak zaciągnąć pożyczkę w SMS365?

Aby wziąć pożyczkę w firmie SMS365, należy wejść na stronę główną serwisu, gdzie trzeba wybrać kwotę i termin spłaty zobowiązania. Następnie musimy wypełnić formularz rejestracyjny online. Wpisujemy w nim nasze dane osobowe, adres e-mail, numer telefonu oraz numer konta bankowego. Musimy także określić źródło uzyskiwanego dochodu, wpisać miesięczną kwotę netto wynagrodzenia i spłacane obecnie pożyczki oraz kredyty. Po przesłaniu formularza musimy jeszcze wykonać przelew weryfikacyjny ze swojego konta na symboliczną kwotę 1 grosza. Następnie firma sprawdza wniosek i przekazuje nam decyzję pożyczkową. Jeśli ta jest pozytywna, gotówka zostaje przelana na rachunek bankowy wskazany w formularzu.

W SMS365 pożyczkę można również wziąć, dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta. O pożyczkę na platformie SMS365 mogą się ubiegać osoby będące obywatelami Polski, w wieku od 20 do 75 lat. Dodatkowo pożyczkobiorcy nie mogą posiadać zadłużeń i widnieć w rejestrach dłużników.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w SMS365?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaSMS365
Adres wwwhttps://www.sms365.pl/
Marka istnieje od2009-05-13
Minimalny wiek pożyczkobiorcy20 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy75 lat
Minimalna kwota pożyczki600 zł
Maksymalna kwota pożyczki1500 zł
Minimalna kwota darmowej pożyczki600 zł
Maksymalna kwota darmowej pożyczki1500 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki15 dni
Maksymalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Minimalny okres spłaty darmowej pożyczki15 dni
Maksymalny okres spłaty darmowej pożyczki1 miesiąc
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaDARMOWA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIG, KRD
Przedsiębiorstwa powiązane z markąMidway Invest Sp. z o.o.
CAPITAL SYSTEM Sp. z o.o.
MAESTRA GROUP Sp. z o.o.