Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Karta Trzynastka – informacje i opinie

12345
Karta Trzynastka

O firmie pożyczkowej

Karta Trzynastka to marka, której właścicielem jest polska firma YOLO S.A. notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Ta spółka ma bardzo duże doświadczenie na polskim rynku finansowym. Rozpoczynała swoją działalność w 1998 roku, ale do 2016 roku funkcjonowała pod nazwą P.R.E.S.C.O. Group S.A. Jednak w tamtym czasie zajmowała się głównie windykacją i zarządzaniem wierzytelnościami. Po zmianie nazwy firma skoncentrowała się na rynku pożyczek, ale podeszła do tej kwestii bardzo oryginalnie, o czym piszemy dokładniej poniżej. Karta Trzynastka to wysokie standardy obsługi, brak skomplikowanych formalności i elastyczne podejście do klienta.

Oferta pożyczek w Karta Trzynastka

Nazwa Karta Trzynastka nie jest wcale przypadkowa. Marka reklamuje się hasłem „Twoja dodatkowa pensja” i zapewne chodzi o pensję trzynastą. A dlaczego karta? Tutaj właśnie pojawia się nowatorstwo tego pomysłu w stosunku do innych pożyczkodawców. Karta Trzynastka to po prostu karta pożyczkowa, a dokładnie karta VISA, którą wydaje mBank. Właśnie z tą instytucją współpracuje Karta Trzynastka. Oferta tego serwisu polega na tym, że klient zamawia kartę Trzynastkę z wybranym przez siebie limitem od 100 do 3 000 zł. Wykorzystane środki należy spłacić maksymalnie po 180 dniach. Taką kartą można płacić w sklepach lub wypłacać gotówkę z bankomatu. Pieniądze można wykorzystać wtedy, gdy ich potrzebujemy. Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że mamy tu do czynienia po prostu z kartą kredytową, tyle że tanią. Umowa jest podpisywana na 6 miesięcy, a potem można ją przedłużyć. Oferta jest kierowana do klientów w wieku 22-70 lat.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Karta Trzynastka?

Aby móc zamówić kartę kredytową w serwisie Karta Trzynastka, należy najpierw ją zamówić. Wybieramy na karcie limit, jaki nas interesuje oraz okres spłaty zadłużenia i klikamy przycisk „Start”. Kolejny krok to wybór karty – dostępne są cztery różne wzory. Potem trzeba się zarejestrować w serwisie. W formularzu wpisuje się dane osobowe, numer telefonu i adres poczty e-mail. Potem wykonujemy przelew weryfikacyjny lub korzystamy z aplikacji Instantor. Gdy nasz wniosek zostanie zaakceptowany, karta dotrze do nas pocztą razem z numerem PIN.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Karta Trzynastka?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaKarta Trzynastka
Adres wwwhttps://www.kartatrzynastka.pl/
Marka istnieje od2015-09-08
Minimalny wiek pożyczkobiorcy22 lata
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy70 lat
Minimalna kwota pożyczki1000 zł
Maksymalna kwota pożyczki3000 zł
Minimalna kwota darmowej pożyczki1000 zł
Maksymalna kwota darmowej pożyczki3000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki4 miesiące
Maksymalny okres spłaty pożyczki9 miesięcy
Minimalny okres spłaty darmowej pożyczki4 miesiące
Maksymalny okres spłaty darmowej pożyczki9 miesięcy
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaDARMOWA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaTAK
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, BIG
Przedsiębiorstwa powiązane z markąYOLO S.A.