Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Kasomat – informacje i opinie

12345
Kasomat

O firmie pożyczkowej

Kasomat to znana marka na rynku pożyczek pozabankowych, której właścicielem jest poznańska firma Surat Sp. z o.o. Jej kapitał jest całkowicie krajowy, a szefowie firmy byli w Polsce prekursorami mikropożyczek działających jako bardzo sprawna usługa, oparta na najnowszych technologiach i algorytmach. Kasomat dokłada dużych starań, aby propagować odpowiedzialne pożyczanie i może pochwalić się na tym polu wieloma osiągnięciami oraz nagrodami. Warto również dodać, że Kasomat jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, co potwierdza, że jest wiarygodnym pożyczkodawcą, który kieruje się wysokimi standardami. Czas zatem bliżej przyjrzeć się ofercie pożyczkowej tej firmy.

Oferta pożyczek w Kasomat

Kasomat oferuje szybkie pożyczki krótkoterminowe. Można tam pożyczyć od 500 do 1 000 zł. Jest to więc oferta raczej dla tych klientów, którzy potrzebują niewielkiej gotówki na drobne wydatki, a nie mają możliwości, aby skorzystać na przykład z debetu w koncie bankowym. Dodatkowo trzeba podkreślić, że wysokość pierwszej pożyczki to tylko 350 zł. W Kasomat mamy do wyboru okres spłaty od 1 do 30 dni, czyli termin typowy dla większości chwilówek na rynku. Niestety, nie znajdziemy tam pierwszej darmowej pożyczki dla nowych klientów, jak u wielu innych firm pożyczkowych. Oferta jest skierowana do osób, które ukończyły 20 lat, ale nie przekroczyły 65 lat. Pożyczkobiorca nie może również figurować w rejestrze dłużników, co jest skrupulatnie sprawdzane przez Kasomat. Należy także od razu przygotować nie tylko dowód osobisty, ale również wyciąg z konta bankowego lub rachunek za media.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Kasomat?

Kasomat umożliwia załatwienie wszystkich formalności online. Najpierw należy wybrać na stronie głównej serwisu www kwotę pożyczki i okres jej spłaty. Potem trzeba wypełnić wniosek o pożyczkę, podając dane osobowe, numer telefonu komórkowego i rachunku bankowego, a także adres poczty e-mail. Należy również dołączyć wyciąg z banku, o którym wspomnieliśmy wyżej. Konieczne jest także wykonanie przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 zł. Gdy wniosek o pożyczkę zostanie zaakceptowany, pieniądze są przelewane na rachunek pożyczkobiorcy. Trwa to od 30 minut do nawet 48 godzin, gdy nie mamy rachunku w następujących bankach: PKO BP, Inteligo, mBank, BZ WBK oraz Alior Bank.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Kasomat?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaKasomat
Adres wwwhttps://kasomat.pl/
Marka istnieje od2011-04-18
Minimalny wiek pożyczkobiorcy20 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy65 lat
Minimalna kwota pożyczki500 zł
Maksymalna kwota pożyczki1000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki1 dzień
Maksymalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyTAK
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaKRD
Przedsiębiorstwa powiązane z markąPolska Platforma Finansowa Sp. z o. o.
Surat Sp. z o.o.