Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Ranking chwilówek – lipiec 2018

Banknoty 200zł w kieszeni

Przeglądasz ranking z lipca 2018. Zobacz też najnowszy ranking chwilówek – wrzesień/październik 2018.

Wakacje w pełni! lipcowe upały zachęcają do urlopowych wyjazdów. Równie gorąco co na wakacyjnych plażach jest też na rynku szybkich pożyczek. Klienci poszukują doraźnych i łatwych w uzyskaniu źródeł finansowania, które spłacą tuż po powrocie z wycieczek. Szybkie pożyczki są tutaj doskonałym, jakby szytym na miarę rozwiązaniem.

Firmy chwilówkowe przygotowały letnie oferty już przed wakacjami, tak, aby na sezon urlopowy wszystko było dopięte na ostatni guzik. Stąd też nie dziwi brak zmian na czołowych pozycjach naszego lipcowego rankingu chwilówek. Całe lipcowe podium (a nawet TOP 5) wygląda dokładnie tak samo jak przed miesiącem. Mamy tu sytuację analogiczną do tej, jaka nastąpiła przed Świętami Wielkanocnymi. Oferty przygotowywane są na pewien gorący wśród pożyczkobiorców okres a później przez dłuższy czas się nie zmieniają. Stąd też lipcowy ranking pożyczek bardzo przypomina ten sprzed miesiąca.

Oczywiście nastąpiło kilka marketingowych zabiegów w związku z trwającymi Mistrzostwami Świata w piłce nożnej. Takie głośne medialnie wydarzenie nie mogło przejść bez żadnego echa na rynku pożyczkowym. Wiele firm próbowało w jakiś tematyczny sposób powiązać swoją ofertę z Mundialem. Jeśli jednak ktoś uważnie śledzi świat pożyczek i produktów finansowych, to jego wprawne oko szybko zauważy, że za takimi wizerunkowymi zmianami nie idą zmiany w oprocentowaniach, kwotach pożyczek czy innych najważniejszych parametrach ofert. Nie warto więc przykładać dużej wagi do zmian haseł reklamowych czy kolorystyki reklam.

Wyniki rankingu chwilówek – pożyczek

Pierwsze miejsce – lendon.pl. Wielomiesięczny lider naszego rankingu. Trzyma się mocno i nic nie zapowiada, żeby miał z pierwszej pozycji spaść, wręcz umacnia się na prowadzeniu. Warto zaznaczyć, że to w dużej mierze zasługa pozytywnych opinii o firmie od samych jej klientów.

Na miejscu drugim – pożyczkomat.pl. Cały czas trzyma się na podium, ale uwaga – w przeciwieństwie do lendon.pl, ma raczej tendencję spadkową. Wystarczy spojrzeć na obecną stronę główną serwisu, minimalistyczny formularz logowania, dane kontaktowe i niezbyt wiele informacji o ofercie. A konkurencja nie śpi!

Pozycja trzecia – vivus.pl. Ten dobrze znany pożyczkodawca wskoczył na nasze podium w ubiegłym miesiącu i najwyraźniej czuje się na nim bardzo dobrze. Umocnił swoją pozycję, a kto wie, czy w kolejnym rankingu jej nie poprawi? Być może byłby na drugim miejscu już dziś, gdyby nie to, że zakończyła się promocja vivus.pl i fly.pl, w której razem z pożyczką można było otrzymać bon wakacyjny.

Cały ranking chwilówek lipiec 2018 – poniżej.