Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Monedo Now – informacje i opinie

12345
Monedo

O firmie pożyczkowej

Monedo Now to firma pożyczkowa należąca do międzynarodowej spółki Kreditech SSL GmbH, której główna siedziba mieści się w Hamburgu. Spółka działa nie tylko na terenie Polski, funkcjonuje również w Meksyku, Indiach, Hiszpanii, Rosji oraz Czechach. Modeno Now to firma udzielająca pożyczek ratalnych. To pożyczkodawca, który stawia przede wszystkim na nowoczesne technologie, wysoką dostępność pożyczek oraz elastyczność oferty.

Oferta pożyczek w Monedo Now

Firma Monedo Now w swojej ofercie posiada pożyczki w kwocie od 1 500 do 10 000 zł z okresem spłaty od 6 do 24 miesięcy. Pożyczka może zostać przeznaczona na dowolny cel. Firma nie uwzględnia zmiany warunków zawartej umowy pożyczki oraz przedłużenia okresu spłaty zobowiązania. Instytucja oferuje swoim klientom skorzystanie z usługi „Zlecenie płatności cyklicznych” (Continuous Payment Authority – CPA).

Jak zaciągnąć pożyczkę w Monedo Now?

Monedo Now umożliwia załatwienie wszystkich formalności online. Aby skorzystać z usług tej instytucji, należy wejść na stronę www pożyczkodawcy, gdzie wybiera się kwotę pożyczki i okres jej spłaty. Następnie musimy wypełnić formularz rejestracyjny, w którym należy wpisać swoje dane osobowe, adres e-mail, numer telefonu i konta bankowego. Po przesłaniu wniosku pożyczkobiorca zostaje przekierowany do bezpiecznego serwisu usług płatniczych, gdzie może wykonać przelew weryfikacyjny na symboliczną kwotę 1 grosza lub 50 groszy w przypadku skorzystania z platformy Sofort. Dodatkowo klient może również zalogować się do swojego konta bankowego za pomocą bezpiecznej aplikacji KontoConnect. Po dokonaniu tych czynności pożyczkobiorca otrzymuje indywidualną ofertę pożyczkową. Jeśli zgadza się na przedstawione warunki, może zatwierdzić umowę i otrzymać pieniądze, które są przelewane na podany w formularzu rachunek bankowy.

O pożyczkę w firmie Monedo Now mogą ubiegać się osoby będące obywatelami Polski, które ukończyły 18 lat. Instytucja nie podaje górnej granicy wieku pożyczkobiorcy. Dodatkowo klient musi posiadać stały dochód oraz nie mieć opóźnień w spłacie innych zobowiązań, nie może również znajdować się w rejestrach dłużników.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Monedo Now?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaMonedo
Adres wwwhttps://www.monedo.pl/
Marka istnieje od2014-11-22
Minimalny wiek pożyczkobiorcy18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez ograniczeń
Minimalna kwota pożyczki1500 zł
Maksymalna kwota pożyczki20000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki6 miesięcy
Maksymalny okres spłaty pożyczki48 miesięcy
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaTAK
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, ERIF
Przedsiębiorstwa powiązane z markąKreditech Polska Sp. z o.o.