Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Aasa – informacje i opinie

12345
Aasa

O firmie pożyczkowej

Aasapolska to firma pożyczkowa należąca do grupy finansowej Aasa Global Oü z siedzibą w Estonii. Grupa działa nie tylko na rynku polskim, ale również na terenie innych europejskich państw, m.in. w Finlandii, Szwecji, Czechach. W Polsce marka funkcjonuje już od 2012 roku. Specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych. Pomimo tego, że swoja działalność prowadzi w internecie, dba o fizyczne podpisanie umowy przez klienta. Aasapolska za główne priorytety swojego funkcjonowania uważa szybkość, prostotę, transparentność i bezpieczeństwo.

Oferta pożyczek w Aasapolska

Aasapolska w swojej ofercie posiada pożyczki w kwocie od 1 000 do 10 000 zł z okresem spłaty od 6 do 24 miesięcy. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. Oprocentowanie pożyczki wynosi 9% w skali roku, jednak dochodzą do tego jeszcze opłaty przygotowawcze i comiesięczna opłata administracyjna. Firma nie posiada w swojej ofercie możliwości przedłużenia terminu spłaty, co może być pewną niedogodnością dla niektórych klientów.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Aasapolska?

Wzięcie pożyczki w firmie Aasapolska jest bardzo proste, wystarczy dostęp do internetu. Po wejściu na stronę serwisu musimy się zarejestrować. Należy podać dane osobowe, adres e-mail i numer telefonu. Następnie po zalogowaniu się do panelu klienta wybieramy kwotę i okres spłaty pożyczki. Dostępny na stronie www kalkulator ułatwia wyliczenie wszystkich kosztów oraz pokazuje ratę miesięczną. Na ogół firma nie wymaga żadnych dokumentów, jednak w niektórych przypadkach w celu zweryfikowania zdolności kredytowej klienta potrzebny jest wyciąg bankowy, zaświadczenie o zatrudnieniu lub inny dokument potwierdzający stały dochód.

Po pozytywnej ocenie wniosku pożyczkowego klient może zapoznać się z umową i harmonogramem, który otrzymuje na adres e-mail. Następnie kontrakt dociera do klienta kurierem. Należy podpisać umowę o pożyczkę i odesłać ją do firmy pożyczkowej. Po zatwierdzeniu dokumentów pieniądze są przelewane na konto pożyczkobiorcy. Dodatkowo pożyczkodawca umożliwia wypłatę środków poprzez przelew błyskawiczny BlueCash lub czek GIRO.

O pożyczkę w firmie Aasapolska mogą ubiegać się osoby będące obywatelami Polski, w wieku od 20 do 80 lat. Dodatkowo wnioskodawcy muszą posiadać stały dochód oraz nie mieć opóźnień w spłacie innych zobowiązań i nie widnieć w rejestrach dłużników.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Aasapolska?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaAasa
Adres wwwhttps://www.aasapolska.pl/
Marka istnieje od2012-01-27
Minimalny wiek pożyczkobiorcy20 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy80 lat
Minimalna kwota pożyczki1000 zł
Maksymalna kwota pożyczki15000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki36 miesięcy
Maksymalny okres spłaty pożyczki36 miesięcy
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyTAK
Pożyczka ratalnaTAK
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIG, KRD, ERIF
Przedsiębiorstwa powiązane z markąAasa Polska S.A.