Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

MoneyMan – informacje i opinie

12345
MoneyMan

Serwis moneyman.pl należy do międzynarodowej firmy pożyczkowej ID Finance Poland Sp. z o.o. oferującej swoje usługi w siedmiu krajach. Firma otrzymała wyróżnienie w konkursie FINTECH Awards 2016 oraz „Odpowiedzialny pożyczkodawca Loan Magazine”.

W MoneyMan są udzielane natychmiastowe pożyczki ratalne oraz chwilówki przez Internet. O pożyczkę może się starać osoba posiadająca zdolność do czynności prawnych oraz mająca powyżej 18 lat. Kwoty udzielanych pożyczek wynoszą od 100 do nawet 7000 zł spłacanych w ratach w okresie do ośmiu miesięcy. W celu uzyskania pożyczki trzeba złożyć wniosek na stronie internetowej, wybierając kwotę i okres spłaty. Następnie trzeba wykonać przelew w kwocie 0.01 zł albo zalogować się do rachunku bankowego. Pomoże to systemowi w zweryfikowaniu danych osobowych i przyspieszy proces podjęcia decyzji o przyznaniu pożyczki. W przypadku pozytywnej decyzji pieniądze zostaną przesłane na podany przez użytkownika rachunek bankowy.

MoneyMan podzielił oferowane produkty według poziomów, dostępne są następujące pożyczki:
– Pożyczka Poziom Start, jest to pierwsza pożyczka na kwotę od 100 do 1500 zł, która jest bezpłatna i powinna być spłacona w okresie od 5 do 61 dni.
– Pożyczka Poziom Super Start z niskim opracowaniem, na kwotę 1550 – 2000 zł z okresem spłaty do 61 dni.
– Pożyczka Poziom Mega to kolejna pożyczka o którą może się ubiegać klient w kwocie 2050 – 3000 zł na okres od 1 do 3 miesięcy.
– Pożyczka Poziom Turbo o jeszcze wyższej kwocie 3050 – 5000 zł z okresem spłaty do 6 miesięcy. Jest dostępna dla klientów, którzy już przeszli przez poprzednie trzy poziomy.
– Pożyczka poziom Super Turbo, z której klient otrzyma od 5050 do 7000 zł. Jest to najwyższy poziom dostępny w MoneyMan z okresem spłaty do 8 miesięcy. Mogą z niego skorzystać osoby dokonujące terminowych spłat pożyczek.

Istnieje również program bonusowy, w którym klient otrzymuje i zbiera pozwalające na uzyskanie zniżki lub spłacenie zaległych odsetek od kredytu.

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaMoneyMan
Adres wwwhttps://www.moneyman.pl/
Marka istnieje od2015-04-09
Minimalny wiek pożyczkobiorcy18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez ograniczeń
Minimalna kwota pożyczki500 zł
Maksymalna kwota pożyczki4000 zł
Minimalna kwota darmowej pożyczki500 zł
Maksymalna kwota darmowej pożyczki4000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Maksymalny okres spłaty pożyczki2 miesiące
Minimalny okres spłaty darmowej pożyczki1 miesiąc
Maksymalny okres spłaty darmowej pożyczki2 miesiące
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaDARMOWA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyTAK
Pożyczka ratalnaTAK
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, BIG, KRD, ERIF, ZBP
Przedsiębiorstwa powiązane z markąID Finance Poland Sp. z o.o.