Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Ekspres kasa – informacje i opinie

12345
Ekspres kasa

O firmie pożyczkowej

Ekspreskasa to firma pożyczkowa należąca do spółki Ferratum Group, która na rynku międzynarodowym działa już od 2005 roku. Ten koncern finansowy prowadzi działalność w ponad 20 krajach, m.in. w Danii, Finlandii, Czechach i Rosji. W Polsce instytucja funkcjonuje od 2013 roku, obecnie obsługuje 1,5 mln klientów. Jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych i stosuje Zasady Dobrych Praktyk, a do tego korzysta z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Oferta pożyczek w Ekspreskasa

Firma Ekspreskasa w ofercie posiada dwa rodzaje pożyczek: krótkoterminowe i ratalne. Zobowiązanie z możliwością rozłożenia na raty miesięczne jest dostępne w dwóch opcjach. Nowi klienci mogą w ramach tej propozycji pożyczyć kwotę do 5 000 zł, natomiast stali pożyczkobiorcy – do 10 000 zł. Okres spłaty jest taki sam dla obu wersji: od 6 do 24 rat. Dla osób, które nigdy nie korzystały z usług Ekspreskasa, przygotowano także specjalną ofertę – „Pożyczka za 0 zł”. To propozycja krótkoterminowa z okresem spłaty 15 lub 30 dni. W tej opcji klient może pożyczyć kwotę od 100 do 2 000 zł bez dodatkowych kosztów. Firma Ekspreskasa umożliwia swoim pożyczkobiorcom dwukrotne skorzystanie z przedłużenia terminu spłaty (każde z nich może wynosić maksymalnie 30 dni).

Jak zaciągnąć pożyczkę w Ekspreskasa?

Marka Ekspreskasa swoją działalność prowadzi przez internet. Aby skorzystać z jej oferty, należy wejść na stronę główną serwisu i tam załatwić formalności online. Najpierw musimy określić kwotę i okres spłaty pożyczki, następnie wypełniamy kwestionariusz. Tam należy podać dane osobowe i kontaktowe, w tym numer telefonu i konta bankowego. Po otrzymaniu informacji o przyznaniu pożyczki klient jest zobowiązany wykonać przelew weryfikacyjny ze swojego rachunku bankowego na symboliczną kwotę 1 grosza. Pieniądze są przelewane na konto pożyczkobiorcy po zatwierdzeniu poprawnie wykonanej wpłaty weryfikacyjnej. Umowa wraz z harmonogramem spłaty pożyczki są przesyłane Pocztą Polską.

O pożyczkę w Ekspreskasa mogą się ubiegać osoby będące obywatelami Polski i mające ukończone co najmniej 21 lat. Firma nie podaje górnej granicy wieku pożyczkobiorcy. Dodatkowo wnioskujący nie mogą widnieć w rejestrach dłużników.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Ekspreskasa?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaEkspres kasa
Adres wwwhttps://www.ekspreskasa.pl/
Marka istnieje od2007-10-31
Minimalny wiek pożyczkobiorcy21 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy70 lat
Minimalna kwota pożyczki1000 zł
Maksymalna kwota pożyczki15000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki6 miesięcy
Maksymalny okres spłaty pożyczki48 miesięcy
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaTAK
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, BIG, KRD, ERIF
Przedsiębiorstwa powiązane z markąFerratum Bank p.l.c.