Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Credy – informacje i opinie

12345
Credy

O firmie pożyczkowej

Marka Credy.pl nie jest tak naprawdę firmą pożyczkową, a jedynie pośredniczy w udzielaniu pożyczek. Właścicielem serwisu jest znana szwajcarska firma Traffic Control S.A., która ma bardzo duże doświadczenie na rynku finansowym oraz na rynku fintech. Credy.pl jest platformą, która ułatwia zaciąganie pożyczki i współpracuje z kilkunastoma firmami pożyczkowymi, ale sama nie podejmuje bezpośrednio decyzji o akceptacji lub odrzuceniu wniosku o pożyczkę. Oferty partnerskich firm pożyczkowych zostały jednak tak dobrane, aby mogły z nich korzystać zarówno osoby o wysokich dochodach, jak i mający problemy finansowe. Nie oznacza to jednak, że każdy pożyczy pieniądze, ponieważ klienci są weryfikowani.

Oferta pożyczek w Credy.pl

Oferta, która została udostępniona w serwisie Credy.pl, jest bardzo szeroka i elastyczna. Można tam pożyczyć od 50 do 2 000 zł na okres od 1 do 31 dni. Niestety, nie znajdziemy tam pierwszej pożyczki za darmo dla nowych klientów. Za to serwis chwali się, że prawie 95% wniosków o pożyczkę zostaje zaakceptowanych. Credy.pl kieruje swoją ofertę do osób zadłużonych, a nawet bezrobotnych. Pieniądze otrzymamy także, gdy potrzebujemy ich na samochód. Co ciekawe, w serwisie widnieje informacja, że można tam również zamówić kartę kredytową.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Credy.pl?

Platforma Credy.pl umożliwia załatwienie wszystkich formalności online. Nie trzeba mieć żadnych zaświadczeń ani innych dokumentów. Wystarczy tylko dowód osobisty. Na początek trzeba wybrać za pomocą suwaków na stronie głównej serwisu kwotę pożyczki oraz okres spłaty. Potem trzeba wypełnić krótki wniosek, w którym należy wprowadzić własne dane oraz numer konta, na które zostaną przelane pieniądze z pożyczki. Kolejny etap to weryfikacja klienta, która dokonywana jest za pomocą przelewu lub z wykorzystaniem specjalnej aplikacji (zależy od pożyczkodawcy, który zdecyduje się udzielić pożyczki danemu klientowi). Gdy wniosek zostanie zaakceptowany, pieniądze z pożyczki zostają przelane na konto pożyczkobiorcy nawet w 10 minut. Tak szybki proces możliwy jest dzięki nowoczesnym algorytmom, które automatycznie sprawdzają wiarygodność klienta.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Credy.pl?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaCredy
Adres wwwhttps://www.credy.pl/
Marka istnieje od2012-05-14
Minimalna kwota pożyczki500 zł
Maksymalna kwota pożyczki3000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki1 dzień
Maksymalny okres spłaty pożyczki31 dni
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, BIG, KRD, ERIF, ZBP
Przedsiębiorstwa powiązane z markąTraffic Control S.A.