Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Bigcredit – informacje i opinie

12345
Bigcredit

O firmie pożyczkowej

BigCredit to marka, która rozpoczynała swoją działalność na Litwie, a założycielami firmy są dwaj obywatele Litwy – Vaitkunas Jonas oraz Vaitkunas Zilvinas. Po sukcesie na tamtejszym rynku pożyczkowym BigCredit zaczął oferować swoje usługi także w Wielkiej Brytanii. Od 2014 roku ta firma pożyczkowa działa również w Polsce, chociaż nie jest szerzej znana i rzadko pojawia się w rankingach pożyczek pozabankowych. To nie oznacza jednak, że jej produkty pożyczkowe nie są warte bliższego poznania. Warto podkreślić, że BigCredit chętnie udostępnia różne promocje, co nie jest wcale takie częste w przypadku firm pożyczkowych. Marka promuje się hasłem „Przyjazna pożyczka”. Czy rzeczywiście jest taka?

Oferta pożyczek w BigCredit

BigCredit specjalizuje się w szybkich pożyczkach krótkoterminowych. Minimalna kwota, jaką można tam pożyczyć, to 100 zł, a maksymalna – 2 000 zł. Okres spłaty wynosi od 7 do 30 dni. Warto dodać, że 1 000 zł można pożyczyć bez żadnych kosztów. Niestety, trzeba zwrócić przy tym uwagę na dwie ważne kwestie – darmowa pożyczka jest oczywiście adresowana tylko do nowych klientów, a do tego pieniądze trzeba zwrócić już po 7 dnia. To bardzo krótko w porównaniu z innymi pożyczkodawcami. Za to w BigCredit można znaleźć atrakcyjne promocje:

klient otrzyma 10% zniżki na pożyczkę, gdy po spłacie jednej w ciągu 5 dni złoży wniosek o kolejną pożyczkę;
jeśli klient złoży wniosek o pożyczkę w dniu swoich urodzin, BigCredit obniży o 50% wysokość prowizji.

Jak zaciągnąć pożyczkę w BigCredit?

Pożyczki w BigCredit dostępne są całkowicie online. Wystarczy na stronie www pożyczkodawcy wybrać suwakami kwotę i okres spłaty, potem wypełnić formularz o pożyczkę i zarejestrować się w systemie. Konieczne jest jeszcze wykonanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 grosza z konta, na które zostaną przekazane pieniądze z pożyczki. BigCredit nie wymaga zaświadczenia o dochodach, wystarczy dowód osobisty, ale pożyczkodawca sprawdza klientów w BIK i rejestrach dłużników. W kilkanaście minut po pozytywnej weryfikacji pieniądze są przelewane na konto klienta. Pożyczka jest dostępna dla osób w wieku 21-75 lat.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w BigCredit?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaBigcredit
Adres wwwhttps://bigcredit.pl/
Marka istnieje od2011-03-17
Minimalny wiek pożyczkobiorcy21 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy75 lat
Minimalna kwota pożyczki100 zł
Maksymalna kwota pożyczki10000 zł
Minimalna kwota darmowej pożyczki100 zł
Maksymalna kwota darmowej pożyczki10000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Maksymalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Minimalny okres spłaty darmowej pożyczki1 miesiąc
Maksymalny okres spłaty darmowej pożyczki1 miesiąc
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaDARMOWA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIG, KRD, ERIF
Przedsiębiorstwa powiązane z markąBigcredit Sp. z o.o.