Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

hapipożyczki – informacje i opinie

12345
hapipożyczki

O firmie pożyczkowej

Hapipożyczka to firma pożyczkowa należąca do spółki IPF Polska Sp. z o.o., będącej jednocześnie właścicielem dobrze znanej na rynku finansowym instytucji Provident. Grupa ta należy do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych i w swoją działalność prowadzi na podstawie Zasad Dobrych Praktyk. Pożyczki oferowane przez firmę Hapipożyczka pozytywnie przeszły audyt etyczny i uzyskały certyfikat etyczny, który jest niezbędny do budowania korzystnego wizerunku przedsiębiorstwa.

Oferta pożyczek w Hapipożyczka

Firma Hapipożyczka w swojej ofercie posiada pożyczki w kwocie od 800 do 15 000 zł z okresem spłaty od 3 do 36 miesięcy. Gotówka może być przeznaczona na dowolny cel. Dodatkowo w ramach propozycji firma umożliwia klientom rozpoczęcie spłaty zobowiązania dopiero po 2 miesiącach oraz oferuje wakacje od spłaty. O przesunięcie terminu spłaty raty może ubiegać się tylko pożyczkobiorca z co najmniej siedmioma miesięcznymi ratami do spłaty.

Jak wziąć pożyczkę w Hapipożyczka?

Hapipożyczka to firma działająca przez internet, dlatego wszystkie formalności musimy załatwić online. Po wejściu na stronę www należy wybrać kwotę i okres spłaty pożyczki. Następnie musimy wypełnić formularz informacyjny, w którym wpisujemy dane osobowe, adres e-mail, numer telefonu oraz konta bankowego. Kolejnym krokiem jest potwierdzenie danych. Można to zrobić za pomocą przelewu weryfikacyjnego na symboliczną kwotę 1 zł lub poprzez kliknięcie linku przesłanego przez firmę na adres e-mail pożyczkobiorcy. Po tej czynności dochodzi do analizy wniosku pożyczkowego. Jeśli decyzja o udzieleniu zobowiązania jest pozytywna, klient otrzymuje wiadomość na e-maila lub SMS-em na telefon. Następnie na adres pocztowy jest przesyłana umowa i harmonogram spłaty. Dopiero po podpisaniu i odesłaniu dokumentów pieniądze są przelewane na rachunek pożyczkobiorcy.

O pożyczkę w firmie Hapipożyczka mogą ubiegać się osoby będące obywatelami Polski i mające ukończone 18 lat. Instytucja nie ma ustalonej górnej granicy wieku. Dodatkowo pożyczkobiorcy nie mogą mieć opóźnień w spłacie innych zobowiązań i widnieć w rejestrach dłużników (np. BIG, KRD). Ważne również, aby osoba wnioskująca o pożyczkę w Hapipożyczka, miała pozytywną historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Hapipożyczka?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

Nazwahapipożyczki
Adres wwwhttps://hapipozyczki.pl/pl/
Marka istnieje od2014-06-24
Minimalny wiek pożyczkobiorcy18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez ograniczeń
Minimalna kwota pożyczki900 zł
Maksymalna kwota pożyczki15000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki6 miesięcy
Maksymalny okres spłaty pożyczki36 miesięcy
Pożyczka w pełni onlineNIE
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaTAK
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIG, KRD, ERIF
Przedsiębiorstwa powiązane z markąIPF Polska Sp. z o.o.