Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Rapida – informacje i opinie

12345
Rapida

O firmie pożyczkowej

Rapida Money to bardzo znana marka pożyczkowa na rynku brytyjskim, która działa tam już od 2005 roku. Właścicielem firmy pożyczkowej jest spółka Rapida, która chwali się, że w Wielkiej Brytanii udzieliła już pożyczek na łączną kwotę 5 miliardów złotych i obsłużyła ponad 230 tysięcy klientów. Polski rynek jest na tyle duży i atrakcyjny, że brytyjska firma zdecydowała się rozpocząć także u nas swoją działalność, bazując przy tym na sprawdzonych i cenionych przez klientów rozwiązaniach. Rapida Money stawia na łatwe i szybkie pożyczanie, a do tego udostępnia wyższe kwoty, niż możemy znaleźć w klasycznych chwilówkach online. Warto sprawdzić, czym zachęca ta brytyjska marka.

Oferta pożyczek w Rapida Money

Firma Rapida Money koncentruje się w swojej ofercie na pożyczkach ratalnych, a więc chce docierać do klientów, którzy potrzebują sfinansować większe wydatki, ale chcą przy tym uniknąć skomplikowanych formalności w bankach. Dodatkowo ten pożyczkodawca akceptuje wnioski także osób z negatywną historią kredytową, co może być okazją dla zadłużonych, aby pozyskać potrzebne środki. Problem jednak w tym, że wtedy potrzebny jest gwarant takiej pożyczki i to najlepiej będący właścicielem jakiejś nieruchomości. W Rapida Money można pożyczyć od 2 500 zł do nawet 25 000 zł na okres 12, 24, 36 lub 48 miesięcy. Nie ma tam darmowej pierwszej pożyczki, ale duża maksymalna kwota, jaką można pozyskać, jest pewną rekompensatą. Klient musi być w wieku od 18 do 75 lat (podobnie jak gwarant) i nie może być w trakcie postępowania o ogłoszenie upadłości konsumenckiej.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Rapida Money?

Gdy już wybierzemy wysokość pożyczki i okres jej spłaty w serwisie Rapida Money, musimy wypełnić krótki formularz online, w którym podamy podstawowe dane i informacje o naszej sytuacji finansowej. Gdy mamy złą historię kredytową i musimy skorzystać ze wsparcia gwaranta, w kolejnym etapie pożyczkodawca wysyła link z formularzem właśnie do gwaranta, który wypełnia swoja część wniosku. Obydwie osoby będą musiały podać zarówno wysokość swoich dochodów, jak i wydatków. Potem odbywa się krótka rozmowa telefoniczna z wnioskodawcą i gwarantem, która potwierdzi dane. Co ciekawe, pożyczka zostaje przyznana po akceptacji gwaranta i to na jego konto bankowe przelewane są pieniądze w ciągu 48 godzin. Dopiero gwarant przekazuje środki pożyczkobiorcy.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Rapida Money?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaRapida
Adres wwwhttps://www.rapidamoney.pl/
Marka istnieje od2016-11-17
Minimalny wiek pożyczkobiorcy18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy75 lat
Minimalna kwota pożyczki2500 zł
Maksymalna kwota pożyczki25000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki12 miesięcy
Maksymalny okres spłaty pożyczki60 miesięcy
Pożyczka w pełni onlineNIE
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaTAK
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, BIG, KRD, ERIF, ZBP
Przedsiębiorstwa powiązane z markąRapida sp. z o.o.