Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

minipożyczka – informacje i opinie

12345
minipożyczka

O firmie pożyczkowej

Minipożyczka to firma należąca do spółki Primus Finance, która siedzibę ma w Warszawie. Instytucja ta udziela krótkoterminowych pożyczek, bazując na najnowszych rozwiązaniach technologicznych. Swoją działalność firma opiera na wieloletnim doświadczeniu oraz dbaniu o klienta, zapewniając mu najwyższą jakość obsługi.

Oferta pożyczek w Minipożyczka

Firma Minipożyczka w swojej ofercie dla stałych klientów posiada pożyczki w kwocie od 500 do 5 000 zł z terminem spłaty od 7 do 30 dni. Dla nowych klientów, którzy nigdy nie korzystali z usług tej instytucji, została przygotowana propozycja „Pierwsza pożyczka za darmo”. W ramach tej oferty można pożyczyć bez żadnych kosztów kwotę do 2 000 zł z terminem spłaty do 30 dni. Należy ją jednak zwrócić w ustalonym w umowie okresie. Po spłaceniu pierwszego zobowiązania klient może wnioskować o wyższą kwotę pożyczki – do 2 500 zł, a po każdym terminowym uregulowaniu długu pożyczana kwota może być wyższa, aż do maksymalnego poziomu 5 000 zł. Pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel. Firma umożliwia swoim klientom refinansowanie zobowiązania w instytucji współpracującej z Primus Finance Sp. z o.o.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Minipożyczka?

Minipożyczka to firma działająca poprzez serwis internetowy. To oznacza, że aby skorzystać z jej usług, musimy wejść na jej stronę www i tam załatwimy wszystkie formalności online. Na portalu pożyczkowym wybieramy kwotę oraz termin spłaty pożyczki. Następnie musimy wypełnić formularz, w którym podajemy dane osobowe, adres e-mail, numer telefonu oraz konta bankowego. Kolejny krok to weryfikacja danych. Można jej dokonać za pomocą przelewu na symboliczną kwotę 1 zł lub korzystając z metody szybkiej identyfikacji – za pomocą specjalnej aplikacji należy zalogować się do własnego konta bankowego. Potem wystarczy tylko poczekać na decyzję pożyczkową, która jest przesyłana na adres e-mail lub w wiadomości SMS na podany wcześniej numer telefonu. Pozytywne rozpatrzenie wniosku oznacza przelaniem pieniędzy na rachunek pożyczkobiorcy kilkanaście minut później.

O pożyczkę w firmie Minipożyczka mogą się ubiegać osoby będące obywatelami Polski, w wieku od 18 do 75 lat. Dodatkowo pożyczkobiorcy nie mogą mieć opóźnień w spłacie innych zobowiązań i nie mogą widnieć w rejestrach dłużników.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Minipożyczka?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

Nazwaminipożyczka
Adres wwwhttps://www.minipozyczka.pl/
Marka istnieje od2016-05-17
Minimalny wiek pożyczkobiorcy18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy75 lat
Minimalna kwota pożyczki500 zł
Maksymalna kwota pożyczki5000 zł
Minimalna kwota darmowej pożyczki500 zł
Maksymalna kwota darmowej pożyczki5000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki7 dni
Maksymalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Minimalny okres spłaty darmowej pożyczki7 dni
Maksymalny okres spłaty darmowej pożyczki1 miesiąc
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaDARMOWA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, BIG
Przedsiębiorstwa powiązane z markąPrimus Finance Sp. z o.o.
Duo Finance Sp. z o.o.
Liberis Polska Sp. z o.o.