Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Zaplo – informacje i opinie

12345
Zaplo

O firmie pożyczkowej

Zaplo to firma pożyczkowa należąca do grupy kapitałowej 4finance Group, będącej właścicielem największych firm pożyczkowych w Europie. Korporacja ta w ciągu 8 lat działalności udzieliła ponad 11 milionów pożyczek w 17 krajach na całym świecie. Zaplo specjalizuje się w zobowiązaniach ratalnych, jednocześnie stawia na rzetelność, odpowiedzialność i indywidualne podejście do klienta. Do tego korzysta z nowych technologii, aby przyspieszyć weryfikację klienta.

Oferta pożyczek w Zaplo

Firma Zaplo udziela pożyczek ratalnych, w jej ofercie znajdziemy zobowiązania w kwocie od 1 000 do 10 000 zł z okresem spłaty od 3 do 36 miesięcy. W ramach propozycji promocyjnej klienci mogą otrzymać pożyczkę w kwocie do 2 000 zł z terminem spłaty 3 miesiące, ze zmienną stopą oprocentowania 10% w skali roku. Dodatkowo Zaplo oferuje możliwość refinansowania pożyczki lub skorzystania z „wakacji pożyczkowych”, czyli miesięcznej przerwy w spłacie zobowiązania.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Zaplo?

Firma Zaplo prowadzi działalność w internecie, dlatego wszystkie formalności można załatwić online. Nowi klienci, przed złożeniem wniosku, muszą się zarejestrować w serwisie. W tym celu należy wejść na stronę firmy Zaplo i tam wypełnić formularz, w którym trzeba podać dane osobowe, adres e-mail oraz numer telefonu. Następnie możemy zalogować się do systemu i wybrać kwotę oraz okres spłaty pożyczki. Kalkulator dostępny na stronie głównej wyliczy koszty oraz wysokość raty miesięcznej. Teraz musimy wypełnić kwestionariusz osobowy, w którym wpisujemy numer konta bankowego oraz rodzaj i źródło dochodów. W trakcie procesu pożyczkowego musimy za pomocą aplikacji Instantor zalogować się do konta bankowego, aby potwierdzić swoje dane. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pożyczkowego pieniądze są przelewane na rachunek pożyczkobiorcy.

O pożyczkę w firmie Zaplo mogą się ubiegać osoby będące obywatelami Polski, w wieku od 21 do 75 lat. Bez zaświadczeń o dochodach dostępna jest pożyczka w kwocie do 5 000 zł. Aby otrzymać pożyczkę w Zaplo, nie można posiadać opóźnień w spłacie innych zobowiązań i widnieć w rejestrach dłużników. Należy również przejść pozytywnie ocenę zdolności kredytowej i mieć zdolność do spłaty pożyczki.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Zaplo?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaZaplo
Adres wwwhttps://www.zaplo.pl/
Marka istnieje od2012-07-16
Minimalny wiek pożyczkobiorcy21 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy75 lat
Minimalna kwota pożyczki1000 zł
Maksymalna kwota pożyczki5000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki3 miesiące
Maksymalny okres spłaty pożyczki3 miesiące
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyTAK
Pożyczka ratalnaTAK
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIG, KRD, ERIF
Przedsiębiorstwa powiązane z markąZaplo Sp. z o.o.